У серпні в Оноківській сільській раді Ужгородського району Закарпатської області.

Дата: 31.08.2021 08:54

Продовжуємо ділитись з Вами приємними новинами. У серпні в нашій сільській раді   зареєстровано 5      немовлят. Цього разу переважають "козаки", : 4 хлопчики (Максим,  Іван, Денис, Марк, , і тільки 1 "маленька принцеса"- Аделіна.
Щиро вітаємо всіх батьків з цією особливою подією, нехай ваші дітки щодня тішать Вас своїми успіхами.

Також цього місяця зареєстровано чотири нові сім'ї нашої громади Савляк Олексій та Фундерак Вікторія, Рибаков Роман та Єюкіна Олександра, Фещенко Віталій та Бейманова Руслана, Ротний Максим та Бобер Крістіна вирішили ділити всі радощі та негаразди навпіл, разом крокувати стежками долі. Вітаємо молодят, бажаємо їм легких життєвих доріг, кохання, поваги та взаєморозуміння.