Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Дата: 01.01.2022 00:00

Назва послуги: Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Для державної реєстрації права власності на нерухоме майно подаються:

заява про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (державний реєстратор, уповноважена особа за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно формує та роздруковує заяву, на якій заявник (за умови відсутності зауважень до відомостей, зазначених у ній) проставляє власний підпис).

документи, що підтверджують сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору, згідно зі статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»);

державна реєстрація прав проводиться на підставі документів, необхідних для відповідної реєстрації, передбачених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами).

Адміністративний збір: Платно:

адміністративний збір за державну реєстрацію прав справляється у такому розмірі:

у строк, що не перевищує 5 робочих днів - 0,1 розміру прожиткового мінімума для працездатних громадян - 250 грн. у строк 2 робочих дня - 1 прожитковий мінімум для працездатних громадян - 2480 грн.

у строк 1 робочий день -2 прожиткових мінімумів для працездатних громадян - 4960 грн.

у строк 2 годин -5 прожиткових мінімумів для працездатних громадян - 12410 грн.

- У разі відмови у державній реєстрації прав та їх обтяжень адміністративний збір не повертається.

- У разі відкликання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень адміністративний збір підлягає поверненню.

Реквізити щодо адміністративного збору:

Одержувач: ГУК у Зак. обл./Оноківська тг/22012600

код ЄДРПОУ: 37975895

UA128999980314010530000007477

банк одержувача: Казначейство України (ЕАП)

призначення платежу:

Адміністративний збір

ПЛАТА ЗА СКОРОЧЕНІ ТЕРМІНИ:

Одержувач: ГУК у Зак. обл./ Оноківська тг/22012900

код ЄДРПОУ: 37975895

UA648999980314000540000007477

банк одержувача: Казначейство України (ЕАП)

призначення платежу:

Адміністративний збір за скорочені терміни

Строк надання послуги: 5 робочих днів. Скорочені терміни: • 2 робочі дні; • протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви; • протягом 2 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

Результат надання: 1) Рішення державного реєстратора про державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень, витяг з Державного реєстру речових прав прав на нерухоме майно про проведену державну реєстрацію прав надаються в електронній та (за бажанням заявника) в паперовій формі; 2) рішення про відмову в державній реєстрації ; 3) рішення про залишення заяви без розгляду у зв’язку з її відкликанням.

Способи отримання результату: Особисто (особа за дорученням)

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги:

Інформаційна картка послуги