Дата: 10.07.2024 10:11

Міністерство соціальної політики України працює над забезпеченням соціальною підтримкою всіх громадян, які постраждали внаслідок війни, серед них важливе місце займають внутрішньо переміщені особи. Одна з найбільших потреб родин внутрішньо переміщених осіб – це підтримка на оренду житла.

З метою більш ефективної та адресної підтримки внутрішньо переміщених осіб Мінсоцполітики розробило новий інструмент, спрямований на внутрішньо переміщених осіб, які орендують житло, – субсидія на оренду житла.

Наразі відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України „Про реалізацію експериментального проекту щодо надання компенсації орендодавцю вартості (частини вартості) оренди житлового приміщення зданого в найм внутрішньо переміщеним особам” опрацьовується Мінсоцполітики (після його погодження заінтересованими центральними органами виконавчої влади та сторонами) для подання на розгляд Уряду. Ознайомитися з проектом акта можна на сайті Мінсоцполітики за посиланням: https://www.msp.gov.ua/projects/866/.

Крім того, повідомляємо, що Мінсоцполітики разом із Радою Європи в Україні 10 липня 2024 року о 10:00 проводить обговорення такого інструменту державної підтримки – „Субсидія на оренду житла як інструмент державної підтримки для внутрішньо переміщених осіб” , із залученням народних депутатів, представників міністерств, міжнародних партнерів, громадськості з метою інформування про нову ініціативу та залучення всіх зацікавлених сторін до активної участі в її реалізації для забезпечення максимальної користі для внутрішньо переміщених осіб.

Пряма трансляція заходу, відбудеться на каналі YouTube за посиланням: