Досягнення жителів громади!

Вихованки закарпатського жіночого футболу, гравчині СДЮСШОР «Спартак» та ЖФК «Минай» Каріна Леспух і Дарина Івасько дебютували в складі збірної  України WU-16 на щорічному Турнірі розвитку УЄФА в Боснії та Герцеговині.

13:43 19.04.2024

До уваги споживачів!

«Комунальне підприємство «Добробут» Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області повідомляє, що порядок користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення населених пунктів України визначається Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України (далі - Правила), затвердженими наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 № 190, Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» від 5 липня 2019 № 690.

10:45 19.04.2024

Досягнення жителів громади!

Вихованці КП «Спортивна Академія «Невицький замок» 13 квітня 2024 року у місті Тячів взяли участь у відкритій першості Тячівської ДЮСШ з настільного тенісу, присвяченій пам’яті майстра спорту В.М. Роспопи

13:59 18.04.2024

Відбувся семінар для керівників та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів!

Оноківський Інклюзивно Ресурсний центр 17 квітня 2024 року відбувся семінар для керівників та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів  "Узагальнення результатів комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та розробка висновку".

13:00 18.04.2024

Закарпаттяобленерго Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» повідомив, що 18 квітня з 8:00 до 22:00 може виникнути необхідність застосувати контрольовані обмеження енергопостачання ПРОМИСЛОВИХ споживачів (графіки обмеження потужності). Їх застосують для бізнесу та промпідприємств по регіонах України.

08:25 18.04.2024