11 Вересня, 2020 р., 19:56
У житті кожної людини є приємні події які назавжди залишаються в пам’яті. Мабуть саме такою подією стало отримання свідоцтв про право власності на житло для трьох сімей, жителів с. Оноківці, вул. Енергетиків, 17, які вже й не сподівались що стануть власниками свого житлового куточку. Звичайно для реалізації цієї події передував тривалий, клопіткий та цілеспрямований процес. Даний будинок з п‘яти квартир перебував на балансі ПАТ «Закарпаттяобленерго». Довгий час велись переговори сільського голови Павла Машіка з представниками Закарпаттяобленерго. І ось на початку року вдалось взяти даний будинок у комунальну власність та надати дозвіл на приватизацію квартир в даному будинку сім’ям Вертеш, Товт та Угрин. Але це не один об’єкт на території Оноківської сільської ради об’єкт. Так по вулиці Головна, 51 знаходиться будинок «Радгосп-заводу Ужгородський» який перебуває в державній власності Міністерства аграрної політики та продовольства де так само жителі не можуть оформити право власності на квартири, а це 8 сімей. Наразі головою громади було надіслано запит до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо сприяння у вирішенні даного питання. Сподіваємось незабаром отримати чудовий сигнал від вищого керівництва держави задля благополуччя жителів буд. № 51 по вул. Головна.
08 Вересня, 2020 р., 13:33
Відійшла у вічність найстаріша жителька села Оноківці

07 Липня, 2020 р., 16:23
Повідомлення щодо засідання виконавчого комітету,