Шлюб за добу

Кожній закоханій парі, що не можуть вже один без одного, хочеться швидше набути статусу орфіційного подружжя. "Шлюб за добу" то express-послуга, якою можна скористатися в Оноківській сільській раді Ужгородського району Закарпатської області.

Злагоди та любові !

Телефонуйте, зареєструємо, одружуємо, видамо заміж, женимо, оформимо шлюб  по любові  і строго за Законом. (+380956580380)

31 Серпня, 2021 р., 08:55
У серпні в Оноківській сільській раді Ужгородського району Закарпатської області. Продовжуємо ділитись з Вами приємними новинами. У серпні в нашій сільській раді   зареєстровано 31 актовий запис про шлюб ( 14 з яких по пілотному проекті" Шлюб за добу". Вітаємо молодят, бажаємо їм легких життєвих доріг, кохання, поваги та взаєморозуміння.