Оноківська об'єднана територіальна громада

Заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Оноківської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Лаба Михайло Михайлович

Народився 31 травня 1994 року у с. Невицьке Ужгородського району Закарпатської області.

Громадянин України.

Проживаю в Україні від народження.

Освіта вища: у 2018 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Кваліфікаційний ступінь магістр.

Трудова діяльність:

з 2015 року  по січень 2020 року – фізична особа-підприємець.

Громадська діяльність:

з 2009 р. по 2015 р. – Голова молодіжної організації „Молодий рух”;

з 2012 р. по 2017 р. –Заступник голови Ужгородської районної благодійної організації «Допомога Народу України»;

з 2010 р. по 2015 р. – Помічник-консультант депутата Ужгородської районної ради Закарпатської області.

22 грудня 2019 року – обраний депутатом Оноківської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

З січня 2020 року - заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Оноківської сільської ради об'єднаної територіальної громади