Інформація Пенсійного фонду України

Про зміни у призначенні субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», починаючи з 1 жовтня 2022 року, розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. З 1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. Які зміни у цій сфері очікують громадян?

13:16 02.11.2022

З жовтня деякі категорії пенсіонерів отримуватимуть підвищені пенсії

З жовтня цього року деякі категорії пенсіонерів отримуватимуть підвищені пенсійні виплати. Кого саме це стосується, роз’яснила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Галина МАСЛЯКЕВИЧ.

14:58 27.09.2022