Комунальне підприємство “Добробут” Оноківської сільської ради

Шановні жителі с. Оноківці, с.Камʼяниця споживачі централізованого водопостачання. Повідомляємо Вас, що завтра 14 грудня 2023р. Ужгородська філія Державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» будуть проводити профілактичні роботи (знезараження) на водонапірних баштах за адресою: с.Оноківці вул. Шкільна, Проектна б/н, Головна 57, с. Камʼяниця Гагаріна 66/а. Мешканцям необхідно : - до початку проведення знезараження зробити запас питної води при потребі; - водокористувачам не використовувати воду у такий період часу: •Проектна б/н від 10:00 - 11:00; •Шкільна 1 від 11:00 - 12:00; •Головна 57 від 12:00 - 13:00; •Гагаріна 66/а від 13:00 - 14:00; - пропустити воду для її швидкого очищення. Проведення знезараження відбудеться орієнтовано з 10:00.

16:16 12.12.2023

Шановні мешканці с. Оноківці та дачних масивів

Доводимо до вашого відома, що у зв’язку з значною несплатою за послуги по вивозу сміття, збитковістю підприємства, КП «Добробут» припиняє надання даних послуг з 2 вересня 2021 року.

11:56 07.09.2021

Шановні жителі с. Оноківці

Для впорядкування та систематизації даних по обліку води, та/або вивезенню сміття – наполегливо рекомендуємо звернутися до працівників, новоствореного у березні 2021 року, КП «Добробут» за адресою с.Оноківці, вул.Кільцева 15 (територія амбулаторного комплексу). Просимо мати при собі дані засобів обліку (лічильника), бажано квитанції про проведені останні оплати за вивіз сміття та водопостачання.

13:25 08.07.2021