Відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму

16 Липня, 2021 р., 16:41
 У заході взяли участь українські та румунські партнери проєкту, зокрема, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, начальниця департаменту туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра, директор АРР «Закарпаття» Михайло Данканич та менеджерка проєкту Альона Онда, начальниця відділу територіального розвитку інвестицій та туризму Оноківської сільської ради Лілія Москалюк, історики Volodymyr Moizhes та Iurii Slavik, фахівець з технології доповненої реальності Yura Hotra, голова ради повіту Сату-Маре Патакі Чаба (Pataki Csaba), директорка Торгово-промислової та сільськогосподарської палати Сату-Маре Даніела Куліч (Daniela Culic), проєктна менеджерка Ніколета Лашан (Lasan Nicoleta). Учасники поділилися планами на наступні 2 роки реалізації проєкту, розповіли про замки, які будуть включені у маршрут, та технологічні родзинки, що використовуватимуться для залучення туристів.
30 Червня, 2021 р., 17:19
Працівники відділу територіального розвитку, інвестицій та туризму прийняли участь у роботі фокус-групи з питань туризму та рекреації для формування блоку даних для Опитувального листа передпроєктних досліджень для архітектурно-урбаністичної частини проєкту «Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади».
29 Червня, 2021 р., 12:46
В рамках реалізації Програми розвитку туризму відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму разом з структурними підрозділами Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ» планово реалізовують створення Концепція розвитку мережі туристичних шляхів Оноківської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Підвищення туристичної привабливості Оноківської сільської територіальної громади», що забезпечить ефективне використання туристично-рекреаційних ресурсів Оноківської територіальної громади.
24 Червня, 2021 р., 14:31
В рамках підготовки заходів до Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України «Святковий еко-диліжанс «Знай Конституцію, бережи природу», які відбудуться 27 червня 2021 року на території Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ», працівники апарату сільради (відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму і відділ освіти, культури, молоді та спорту) спільно з апаратом лісгоспу та гуртком Кам’яницького шкільного лісництва провели робочу зустріч та практичні заняття щодо організації та проведення святкових заходів.
23 Червня, 2021 р., 09:57
В рамках підготовки заходів до Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України «Святковий еко-диліжанс «Знай Конституцію, бережи природу», які відбудуться 27 червня 2021 року на території Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ», працівники відділу територіального розвитку, інвестицій та туризму спільно з керівництвом лісгоспу провели робочу зустріч щодо організації та проведення святкових заходів.
10 Червня, 2021 р., 15:35
В середу 09 червня 2021 року в конференц-залі клубу "Вілет"  відбулось засідання робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Оноківської громади. Робочим питанням засідання був SWOT-аналіз на якому аналізували основні критерії сталого розвитку територіальної громади. До робочого процесу також залучені провідні спеціалісти менеджменту та маркетингу побудови стратегічного планування розвитку громади Олег Лукша, виконавчий директор і консультант Офісу реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, Володимир Приходько, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин ДВНЗ "УжНУ", начальники відділів та провідні спеціалісти Оноківської сільської ради.
28 Травня, 2021 р., 09:43
В рамках реалізації проєкту «Туризм без кордонів» ГО «Закарпатський фонд сталого розвитку Карпатського Єврорегіону» (Василь Кочан) та Туристична асоціація GuideOlegTurko (Олег Турко) за підтримки Оноківської сільської ради (Марія Коваль-Мазюта, Рената Манайло-Приходько) провели заходи щодо підготовки відеоролика для туристичної промоції перлини Ужанської долини – Невицького замку.