Відділ комунальної власності та роботи з проєктами

ПРОТОКОЛ №2 конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Оноківської територіальної громади

14:06 10.01.2024

Оголошення про проведення повторного конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Оноківської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області

08:00 08.12.2023

ПРОТОКОЛ № 1 Конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Оноківської сільської територіальної громади

16:29 05.12.2023

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Оноківської сільської ради

На території Оноківської територіальної громади по вул. Проектній (будинки № № 1, 1/А, 3, 5), с. Оноківці, вул. Енергетиків (будинки № № 17/А, 17/Б), с. Оноківці та по вул. Ужанській (будинки № № 80/б, 119, 125), с. Кам’яниця знаходяться багатоквартирні будинки, мешканці яких не прийняли рішення щодо порядку управління спільним майном таких будинків та не створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

16:18 03.11.2023

Розпочалися роботи в Кам’яницькому ліцеї

Розпочалися роботи в Кам’яницькому ліцеї Оноківської сільської ради за проектом «Підготовка найпростішої споруди цивільного захисту». Планується добудова додаткового тимчасового укриття для дітей з місцем прийому їжі, створенням комфортного куточку, де дітки будуть привчати себе до самообслуговування, зможуть приготувати собі чай, гарячий шоколад чи навіть сендвічі, а головне - перебуватимуть у безпеці.

13:45 14.11.2022

Студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» у межах ознайомчої практики провели еко-зустріч із представником Оноківської громади

У межах практики студенти відвідали Оноківську громаду. Особливістю цієї зустрічі було те, що вона була організована та проведена на об’єкті культурної спадщини «Невицькому замку». Спочатку, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Рената ІВАНКІВ привітала всіх присутніх та розповіла про організацію роботи ради, особливості роботи виконавчого комітету безпосередньо, особливості роботи у військовий час. Студенти беззаперечно зацікавилися: структурою громади, особливістю сплати податків у громаді та діяльністю виконавчого комітету, що в свою чергу породило масу запитань. Окрім того, студентам детально розповіли про роботу Оноківської громади. Попередній досвід роботи у виконавчій гілці влади дав змогу Ренаті Юріївні передати інформацію про діяльність громади з практичної сторони. Велика увага була приділена інформації про грантову, інвестиційну діяльність громади: реалізовані проекти, поточні та проекти на перспективу. Зі свого боку студенти висловили щиру вдячність Ренаті ІВАНКІВ за теплий прийом і ознайомлення з роботою Оноківської громади та її підрозділів.

08:58 23.05.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Оноківська сільська рада оголошує конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція дошкільного підрозділу Невицької філії Оноківського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів під Центр розвитку дитини в с.Невицьке, вул. Садова,124 Ужгородського району Закарпатської області».

08:30 21.03.2022