Відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму

17 Листопада, 2021 р., 14:21
 "Капітальний ремонт Оріховського закладу дошкільної освіти"
12 Листопада, 2021 р., 10:40
11 листопада 2021 року в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина–Словаччина-Румунія –Україна 2014-2020 роки» відбулася робоча зустріч із партнерами проекту «Тематичний замковий маршрут», метою якого є популяризація транскордонного туризму в регіонах Сату Маре (Румунія) та Закарпаття шляхом створення нового тематичного замкового маршруту. Представники сільської ради спільно з колегами із Румунії та Агенства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» відвідали Невицький замок та ознайомились із станом будівництва в’їзної арки в с.Невицьке, а також обговорили заходи в рамках даного проекту.
10 Листопада, 2021 р., 14:09
Розпочалися роботи з реалізації проекту «Капітальний ремонт будівлі Оріховицького закладу дошкільної освіти Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області». Наразі проводяться роботи із заміни крівлі на металочерепицю, які  планується завершити протягом двох тижнів.  Наступними будуть проведені  роботи з відновлення димових каналів, встановлення пандусів та утеплення фасадів будівлі мінераловатними плитами.
16 Липня, 2021 р., 16:41
 У заході взяли участь українські та румунські партнери проєкту, зокрема, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, начальниця департаменту туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра, директор АРР «Закарпаття» Михайло Данканич та менеджерка проєкту Альона Онда, начальниця відділу територіального розвитку інвестицій та туризму Оноківської сільської ради Лілія Москалюк, історики Volodymyr Moizhes та Iurii Slavik, фахівець з технології доповненої реальності Yura Hotra, голова ради повіту Сату-Маре Патакі Чаба (Pataki Csaba), директорка Торгово-промислової та сільськогосподарської палати Сату-Маре Даніела Куліч (Daniela Culic), проєктна менеджерка Ніколета Лашан (Lasan Nicoleta). Учасники поділилися планами на наступні 2 роки реалізації проєкту, розповіли про замки, які будуть включені у маршрут, та технологічні родзинки, що використовуватимуться для залучення туристів.
30 Червня, 2021 р., 17:19
Працівники відділу територіального розвитку, інвестицій та туризму прийняли участь у роботі фокус-групи з питань туризму та рекреації для формування блоку даних для Опитувального листа передпроєктних досліджень для архітектурно-урбаністичної частини проєкту «Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади».
29 Червня, 2021 р., 12:46
В рамках реалізації Програми розвитку туризму відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму разом з структурними підрозділами Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ» планово реалізовують створення Концепція розвитку мережі туристичних шляхів Оноківської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Підвищення туристичної привабливості Оноківської сільської територіальної громади», що забезпечить ефективне використання туристично-рекреаційних ресурсів Оноківської територіальної громади.
24 Червня, 2021 р., 14:31
В рамках підготовки заходів до Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України «Святковий еко-диліжанс «Знай Конституцію, бережи природу», які відбудуться 27 червня 2021 року на території Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ», працівники апарату сільради (відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму і відділ освіти, культури, молоді та спорту) спільно з апаратом лісгоспу та гуртком Кам’яницького шкільного лісництва провели робочу зустріч та практичні заняття щодо організації та проведення святкових заходів.