Туристичні маршрути вихідного дня

29 Липня, 2021 р., 11:08

29 Липня, 2021 р., 11:03

27 Липня, 2021 р., 12:54
В рамках реалізації Програми розвитку туризму планово реалізовується створення Концепції розвитку мережі туристичних шляхів Оноківської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Підвищення туристичної привабливості Оноківської сільської територіальної громади», що забезпечить ефективне використання туристично-рекреаційних ресурсів Оноківської територіальної громади.
13 Липня, 2021 р., 11:45
Вулканічні Карпати та Замкова гора – об’єкти-«магніти», які стали родзинками екскурсійної програми, організованої та проведеної працівниками сільради (Василь Кочан, Ніколь Надь, Владислав Юрош) для викладачів та студентів географічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.      Замкова гора, будучи відрогом Анталовецької Поляни, також носить на собі чимало слідів бурхливого вулканічного минулого, що й викликає живий інтерес як науковців так і туристів.
02 Липня, 2021 р., 10:26
     Серед найголовніших туристичних об’єктів-«магнітів», які безперечно приваблюють туристів з усієї країни та світу – Невицький замок.
18 Червня, 2021 р., 13:08

15 Червня, 2021 р., 17:22
Скелі – це неймовірні витвори природи. Вони вражають своєю досконалістю та довершеністю форм. Природа їх відточувала не одну сотню тисяч років! Сьогодні вони стали чудовим місцем відпочинку для сім’ї на природі, романтичною принадою для пар, та й, зрештою, для будь-якого туриста.  А ще скелі – це об’єкт тяжіння для скелелазів та альпіністів. Часто для перших – це вид спорту і задоволення, а для других – можливість потренуватися перед майбутніми гірськими експедиціями.
13 Червня, 2021 р., 09:29
Об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення – геологічна пам’ятка природи.