Місцеві податки та збори

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! Щодо отримання витягу про стан розрахунків платників з бюджетами та цільовими фондами!

Для отримання витягу щодо стану  розрахунків  платника з бюджетами та цільовими фондами   через   меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету   до відповідного органу ДПС подається запит за формою «F/J1300204».

12:44 04.07.2022

Наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2020 № 847 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666», який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2021 року за № 190/35812 затверджено Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок.

11:40 04.07.2022