Служба "Муніципальна інспекція"

Проведена превентивна робота з мешканцями щодо випасання худоби у невстановлених для цього місцях

З метою попередження порушень благоустрою та недопущення випасання худоби у невстановлених для цього місцях, службою "Муніципальна інспекція" Оноківської сільської ради здійснено рячд превентивних заходів.

13:13 18.11.2022

До уваги суб’єктів господарювання

Муніципальна інспекція нагадує, що відповідно до пункту 3.2.9. Правил благоустрою - підприємства, установи та організації, фізичні особи - підприємці у сфері благоустрою населених пунктів Оноківської сільської ради мають право: вивозити або укладати договори із спеціалізованими підприємствами, які здійснюють вивезення сміття, відходів (у тому числі твердих побутових, негабаритних, будівельних, харчових та інших) згідно з вимогами Закону України «Про відходи», своєчасно сплачувати за вивезення відходів. Тому всі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Оноківської територіальної громади укладають договори щодо надання послуг із вивезення твердих побутових відходів із су'єктом господарювання, який визначений виконавцем послуг. Інспекція фіксує випадки, коли відходи недобросовісними особами залишаються біля магазинів або скидаються у громадські смітники. При виявлені порушень такого роду, Муніципальною інспекцією будуть прийматися міри, а порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

08:13 17.11.2022

Складено приписи за складування будівельних відходів

Муніципальна інспекція звертає увагу всіх мешканців громади на те, що відповідно до п. 2.3.7. Правил благоустрою населених пунктів Оноківської сільської ради сіл: Оноківці, Оріховиця, Невицьке, Кам’яниця та Гута «забороняється розміщення та/або залишення будівельних матеріалів (піску, щебеню, мішків із матеріалами та ін.) будівельного сміття та відходів на прибудинкових територіях, територіях житлової та громадської забудови».

08:23 16.11.2022

Складено припис за складування дров без дозволу

В ході планової роботи 08.11.2022 року, було виявлено самовільне складання дров на землях загального користування без дозволу виданого в установленому порядку, в с. Кам’яниця, вул. Гагаріна. На порушника складено припис та надано термін для усунення правопорушення.

15:15 09.11.2022

Складено припис за засмічення території

В ході планової роботи 07.11.2022 року, щодо моніторингу автодороги Н-13, Муніципальною інспекцією Оноківської сільської ради було виявлено громадян які скидали сміття на узбіччя поруч із автозаправкою «УкрНафта».

15:22 08.11.2022

Спалювання сухого листя та трави є порушенням благоустрою

Жовтень, листопад місяць – сезон порушень Правил благоустрою – спалювання. Не зважаючи на систематичну попереджувальну роботу муніципальної інспекції, виявлення і фіксування порушень по спалюванню сухої трави, листя, сміття та ін., громадяни все ж продовжують палити. Звичайно, кожен господар має бажання прибрати свою присадибну ділянку чи домоволодіння від опалого листя, сухої трави, сміття, що накопичилося, але чому від цього повинні страджати інші? Густий, їдкий дим від спалювання дуже шкідливий для організму людини, зокрема, для людей з хронічним захворюваннями дихальної системи.

08:32 09.11.2021

Робота муніципальної інспекції щодо дотримання Правил благоустрою на території Оноківської сільської ради

В ході здійснення комплексної роботи по забезпеченню дотримання правил благоустрою на території громади, муніципальною інспекцією Оноківської сільської ради проведено патрулювання населених пунктів Кам’яниця та Гута з метою виявлення правопорушень у сфері благоустрою.

14:05 05.11.2021

Муніципальною інспекцією складено приписи за фактом порушення правил благоустрою

У ході планової роботи у селі Гута, муніципальною інспекцією Оноківської сільської ради виявлено факти порушення благоустрою (складування будівельних матеріалів та твердопаливних матеріалів на землях загального користування). За даними фактами складено приписи зі встановленням строків на їх усунення. У випадку невиконання вимог інспекції, будуть складені адміністративні матеріали, а порушники у свою чергу заплатять штраф.  Складування будівельних матеріалів, твердопаливних матеріалів та будівельного сміття на землях загального користування, прибудинкових територіях та на зелених насадженнях є порушенням правил благоустрою. Муніципальна інспекція звертає увагу всіх мешканців громади, благоустрій і чистота населених пунктів залежить від кожного з нас. Тож, якщо ми натомість щоб смітити на вулицях, парках, зелених зонах та інших місцях просто знайдемо найближчий сміттєвий контейнер і скористаємось ним, населені пункти стануть чистішими і більш привабливими.

08:37 05.10.2021