Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відділ "Муніципальна інспекція"

09 Листопада, 2021 р., 08:32
Жовтень, листопад місяць – сезон порушень Правил благоустрою – спалювання. Не зважаючи на систематичну попереджувальну роботу муніципальної інспекції, виявлення і фіксування порушень по спалюванню сухої трави, листя, сміття та ін., громадяни все ж продовжують палити. Звичайно, кожен господар має бажання прибрати свою присадибну ділянку чи домоволодіння від опалого листя, сухої трави, сміття, що накопичилося, але чому від цього повинні страджати інші? Густий, їдкий дим від спалювання дуже шкідливий для організму людини, зокрема, для людей з хронічним захворюваннями дихальної системи.
05 Листопада, 2021 р., 14:05
В ході здійснення комплексної роботи по забезпеченню дотримання правил благоустрою на території громади, муніципальною інспекцією Оноківської сільської ради проведено патрулювання населених пунктів Кам’яниця та Гута з метою виявлення правопорушень у сфері благоустрою.
05 Жовтня, 2021 р., 08:37
У ході планової роботи у селі Гута, муніципальною інспекцією Оноківської сільської ради виявлено факти порушення благоустрою (складування будівельних матеріалів та твердопаливних матеріалів на землях загального користування). За даними фактами складено приписи зі встановленням строків на їх усунення. У випадку невиконання вимог інспекції, будуть складені адміністративні матеріали, а порушники у свою чергу заплатять штраф.  Складування будівельних матеріалів, твердопаливних матеріалів та будівельного сміття на землях загального користування, прибудинкових територіях та на зелених насадженнях є порушенням правил благоустрою. Муніципальна інспекція звертає увагу всіх мешканців громади, благоустрій і чистота населених пунктів залежить від кожного з нас. Тож, якщо ми натомість щоб смітити на вулицях, парках, зелених зонах та інших місцях просто знайдемо найближчий сміттєвий контейнер і скористаємось ним, населені пункти стануть чистішими і більш привабливими.
29 Вересня, 2021 р., 15:30
У ході планової перевірки населених пунктів Оноківської громади, муніципальною інспекцією досить часто виявляються правопорушення, що пов'язані з будівельними чи ремонтними роботами. У процесі ремонту будинку чи квартири мешканці складають будівельне сміття на землях загального користування, проїзній частині доріг, землях комунальної власності, встановлюють риштування та проводять земельні роботи без відповідного дозволу. Як правило, при виявленні порушень такого типу, інспектори проводять роз'яснювальну бесіду з порушниками та складають приписи і надають порушникам час на його усунення Каральна функція не є пріоритетом роботи муніципальної інспекції, тому на перший раз порушник отримує припис на усунення і детальну інструкцію, як отримати дозвіл на порушення того чи іншого об'єкта благоустрою.
23 Вересня, 2021 р., 15:04
В ході моніторингу населених пунктів Оноківської сільської ради муніципальною інспекцією дедалі частіше відстежується формування стихійних сміттєзвалищ, здебільшого на узбіччях дороги Н-13 на приватних земельних ділянках. Як показує практика, досить одній людини показати дурний приклад – викинути сміття у невстановленому для цього місці, як відразу ж цьому прикладу слідують інші, як наслідок - утворення стихійних сміттєзвалищ на території Оноківської сільської ради. Разом з тим, хочемо зазначити, що даний вид правопорушення здійснюється переважно в темну пору доби задля уникнення відповідальності.
20 Вересня, 2021 р., 15:46
Так, після перевірки інспектором встановлено факт скоєння правопорушення, протягом наданого строку порушення не усунуто, за результатами чого складено адміністративний протокол. Вказаний протокол буде передано для подальшого розгляду на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Оноківської сільської ради.
17 Вересня, 2021 р., 13:12
Муніципальна інспекція Оноківської сільської ради щоденно здійснює моніторинг населених пунктів для запобігання адміністративним правопорушенням, а порушників - притягнення до адміністративної відповідальності.
10 Вересня, 2021 р., 12:31
Відділом муніципальної інспекції проводилася обстеження територій та об’єктів Оноківської сільської ради, на предмет додержання підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами господарювання та громадянами законодавства у сфері благоустрою, а саме виявлення порушень правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, суб’єктами господарювання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень