Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КУ "Центр надання соціальних послуг"

12 Квітня, 2022 р., 11:28
В рамках реалізації проекту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) спільного проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ (далі — допомога) мають такі категорії населення:
 
31 Березня, 2022 р., 16:42
Допомога надається особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також території адміністративно-територіальної одиниці, де проводяться бойові дії та що визначені в переліку (Волинська обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Житомирська обл., Запорізька обл., Київська обл., м. Київ, Луганська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Сумська обл., Харківська обл., Чернігівська обл., Херсонська обл.) яких платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які перебувають на обліку на відповідній території, може надаватися допомога в рамках Програми “єПідтримка”.
31 Березня, 2022 р., 16:40
Компенсація надається фізичним особам — громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, які після введення після введення воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204, (а саме: Волинська обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Житомирська обл., Запорізька обл., Київська обл., м. Київ, Луганська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Сумська обл., Харківська обл., Херсонська обл., Чернігівська обл.), які не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов'язаних з таким розміщенням.
24 Березня, 2022 р., 13:18
Оноківська сільська рада інформує про необхідність внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні або її окремих місцевостях, які оселилися в приватних будинках на території сіл Оноківської сільської ради (с. Оноківці, с. Оріховиця, с. Невицьке, с. Кам’яниця, с. Гута), та                      НЕ зверталися до Центру надання адміністративних послуг для реєстрації.           
11 Січня, 2022 р., 17:04
У закладах освіти та культури Оноківської сільської ради завершилася виставка «Річ у тім 2.0», організована Центром надання соціальних послуг Оноківської сільської ради за сприяння Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги. Оноківська територіальна громада стала першою серед сільських та селищних рад в Закарпатській області, якій її було передано (вдячні за допомогу в розміщенні виставки керівництву Оноківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Центру культури, молоді та спорту Оноківської сільської ради).
22 Грудня, 2021 р., 14:49
Ось і завершилося святкування дня Святого Миколая, разом з ним завершилась і благодійна акція присвячена цьому чудовому святу, яка була організована Оноківською сільською радою в особі голови Коваль-Мазюти Марії Юріївни та благодійного фонду «Просвіт», який очолює Жолт Лакатош за сприяння благодійного фонду " Християнська допомога з Східної Європи"    (Нідерланди) та Благодійного фонду "Доркас -Україна".
10 Грудня, 2021 р., 14:51
Наближається чудове свято, саме тому, напередодні дня Святого Миколая, Оноківська сільська рада спільно з Благодійним фондом "Просвіт" за сприяння благодійних фондів «Християнська допомога з східної Європи» (Нідерланди) та Благодійного фонду «Доракс Україна» планує проведення благодійної акції на території сіл Оноківської сільської ради.
27 Жовтня, 2021 р., 09:58
Уявіть собі, що три людини різного зросту дивляться спортивну гру через паркан. Одній видно все, другій потрібно трішки витягувати голову, щоб щось побачити, а третій через високий паркан нічого не видно. Як би ви розв’язали таку задачу, аби кожному було зручно спостерігати за грою? Підставили би другій та третій людині стільчики? Але тоді ви б оминули увагою першу людину, правда ж? Правильно було би прибрати паркан, щоб кожному з трьох було би комфортно дивитися гру. Але чому люди за парканом? Не знають де вхід? Немає коштів на квитки? Ми маємо покликати їх бути з нами, серед інших глядачів на трибунах. Це називається системним усуненням бар’єрів. І воно відбувається на рівні держави. Як державна політика безбар’єрність означає формування такого підходу, за якого кожна людина в нашій країні може отримати вільний доступ до будь-якої сфери життя: навчання, будування кар’єри, спокійного пересування країною тощо.
04 Жовтня, 2021 р., 11:10
В Оноківській сільській раді (територіальній громаді) функціонує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», працівники якої надають соціальні послуги: соціальний супровід, соціальна профілактика, посередництво, догляд вдома (одиноких пристарілих осіб), консультування, представництво інтересів для наступних категорій громадян -
23 Вересня, 2021 р., 15:52
23 вересня 2021 року працівники Центру надання соціальних послуг Оноківської сільської ради прийняли участь в нараді працівників центрів надання соціальних послуг громад Ужгородського району, керівника філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області Віталія Мураля, начальника сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Закарпатській області Андрія Курти та начальника відділу методичного забезпечення Закарпатського обласного центру соціальних служб Ярослава Сокача.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень