КУ "Центр надання соціальних послуг"

04 Жовтня, 2021 р., 11:10
В Оноківській сільській раді (територіальній громаді) функціонує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», працівники якої надають соціальні послуги: соціальний супровід, соціальна профілактика, посередництво, догляд вдома (одиноких пристарілих осіб), консультування, представництво інтересів для наступних категорій громадян -
23 Вересня, 2021 р., 15:52
23 вересня 2021 року працівники Центру надання соціальних послуг Оноківської сільської ради прийняли участь в нараді працівників центрів надання соціальних послуг громад Ужгородського району, керівника філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області Віталія Мураля, начальника сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Закарпатській області Андрія Курти та начальника відділу методичного забезпечення Закарпатського обласного центру соціальних служб Ярослава Сокача.
20 Вересня, 2021 р., 15:17
2 квітня завершився відбір територіальних громад до участі в проєкті «Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади», який реалізує громадська організація «Товариство дослідників України», за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України та підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).
17 Вересня, 2021 р., 09:12
Вчора пройшла нарада щодо протидії домашньому насильству та будівництву майбутнього денного центру в с.Кам’яниця. Обговорили перспективи та найближчі кроки щодо ефективної співпраці між громадами в напрямку надання соціальних послуг. В нараді прийняли участь депутати обласної та міської ради, представники патрульної поліції та представники кризового центру.
02 Вересня, 2021 р., 16:28
Наставництво – добровільна безоплатна діяльність з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування чи іншому закладі, індивідуальної підтримки та допомоги насамперед у підготовці до самостійного життя. Доросла людина може стати наставником для дитини, не усиновляючи її. У такому випадку дитина знаходить близьку душу, дорослого друга-наставника, який зможе направити на правильний життєвий шлях, відповісти на питання, що накопичилися, дати поради, допомогти обрати професію і що найцінніше – приділить свій час і увагу саме цій дитині. Наставництво зараз розвивається по всій Україні, і Закарпаття не є винятком.
26 Серпня, 2021 р., 16:18
26 серпня відбулося засідання комісії із соціальних питань. На даній комісії були розглянуті заяви мешканців Оноківської сільської ради щодо надання матеріальної допомоги в межах програми "Турбота".
03 Серпня, 2021 р., 15:31
ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ОНОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ)