Сектор соціального захисту

До уваги пільговиків!

Сектор з питань соціального захисту населення Оноківської територіальної громади інформує (далі - сектор), що у зв’язку зі зміною з 1 травня 2022 року постачальника природного газу для побутових споживачів, функцію якого виконує газопостачальна компанія «Нафтогаз України», для своєчасного нарахування пільг окремим категоріям громадян за спожитий природній газ необхідно надати інформацію щодо номеру особового рахунку споживача пільгової категорії у «Нафтогаз України» повідомивши сектор особисто або за номером телефону +380951211465.

16:06 29.08.2022

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

16 лютого 2022 року в приміщенні Оноківської сільської ради відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Оноківської сільської ради, головою якої була заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Рената МАНАЙЛО-ПРИХОДЬКО.

14:15 17.02.2022

УВАГА БАТЬКАМ !!! Відпочинок для дітей !!!

Дитячий  табір  відпочинку,  оздоровлення  та  патріотичного  виховання  дітей  та  молоді  в Карпатах  «Соколята»  інформує,  що  з  05  січня  2022  початок заїзду/зміни на оздоровлення та відпочинок  дітей,  які  потребують особливої уваги та підтримки, тривалість зміни – 21 день. До закладу, направляються діти віком від 7 до 18 років.

16:32 21.12.2021

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить щорічна акція «16 днів проти насильства». Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок. В Україні, згідно з результатами опитування, 22% жінок у віці 15-49 років зазнали фізичного чи сексуального насильства хоча б раз у своєму житті. 90% випадків гендерного насильства вчиняється по відношенню до жінок, і лише про 30% випадків насильства повідомляється. До проведення акції «16 днів проти насильства» може долучитися: кожна особа, яка своїми власними діями (підтримкою, розповіддю про власний досвід, порадою) може призупинити насильницькі дії; кожна організація, яка може долучитися до проведення даного заходу, провести будь-який захід спільно з іншими організаціями; кожна особа, яка говорить вголос про неприпустимість побиття, психологічного, фізичного та інших видів насильства, про зґвалтування та про приниження жінок, дівчат, чоловіків і хлопців на роботі, в родині, серед друзів чи колег. У цей період традиційно відбувається масове підсвічування будівель помаранчевим кольором у темну пору доби. Адже помаранчевий – це офіційний колір кампанії «16 днів проти насильства», що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє. Запрошуємо мешканців які проживають на території  Оноківської сільської ради, долучитися до акції та запалити помаранчеві вогні, задля усвідомлення та розуміння кожного, що будь-який прояв насильства є абсолютно неприйнятним у житті сучасного суспільства. Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

13:50 26.11.2021

18 жовтня — європейський день боротьби з торгівлею людьми

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми розпочинаємо серію публікацій з даної тематики. Отже, торгівля людьми - глобальна проблема як у світі, так і для України, адже трудова міграція (переміщення людей через кордон або в межах країни з метою пошуку роботи) стала характерною невід’ємною частиною сьогодення. Щороку наші співгромадяни, які невдоволені рівнем заробітної плати в Україні або відсутністю роботи, намагаються виїхати в інші країни у пошуках більш гідних умов життя. Там здебільшого радо приймають українців, бо саме вони займають посади робітників, обслуговуючого персоналу, будівельників тощо. Зрозуміло, що це певним чином сприяє підвищенню добробуту сімей та є джерелом валютних надходжень в Україну.

03:32 18.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Оноківської громади, повідомляємо, що 14 жовтня 2021 року рух соціального автобуса для пільгових категорій громадян здійснюватися не буде, у зв'язку із державним вихідним.

17:03 12.10.2021