Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відділ соціального захисту

21 Грудня, 2021 р., 16:32
  Дитячий  табір  відпочинку,  оздоровлення  та  патріотичного  виховання  дітей  та  молоді  в Карпатах  «Соколята»  інформує,  що  з  05  січня  2022  початок заїзду/зміни на оздоровлення та відпочинок  дітей,  які  потребують особливої уваги та підтримки, тривалість зміни – 21 день. До закладу, направляються діти віком від 7 до 18 років.
26 Листопада, 2021 р., 13:50
З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить щорічна акція «16 днів проти насильства». Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок. В Україні, згідно з результатами опитування, 22% жінок у віці 15-49 років зазнали фізичного чи сексуального насильства хоча б раз у своєму житті. 90% випадків гендерного насильства вчиняється по відношенню до жінок, і лише про 30% випадків насильства повідомляється. До проведення акції «16 днів проти насильства» може долучитися: кожна особа, яка своїми власними діями (підтримкою, розповіддю про власний досвід, порадою) може призупинити насильницькі дії; кожна організація, яка може долучитися до проведення даного заходу, провести будь-який захід спільно з іншими організаціями; кожна особа, яка говорить вголос про неприпустимість побиття, психологічного, фізичного та інших видів насильства, про зґвалтування та про приниження жінок, дівчат, чоловіків і хлопців на роботі, в родині, серед друзів чи колег. У цей період традиційно відбувається масове підсвічування будівель помаранчевим кольором у темну пору доби. Адже помаранчевий – це офіційний колір кампанії «16 днів проти насильства», що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє. Запрошуємо мешканців які проживають на території  Оноківської сільської ради, долучитися до акції та запалити помаранчеві вогні, задля усвідомлення та розуміння кожного, що будь-який прояв насильства є абсолютно неприйнятним у житті сучасного суспільства. Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
18 Жовтня, 2021 р., 03:32
З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми розпочинаємо серію публікацій з даної тематики. Отже, торгівля людьми - глобальна проблема як у світі, так і для України, адже трудова міграція (переміщення людей через кордон або в межах країни з метою пошуку роботи) стала характерною невід’ємною частиною сьогодення. Щороку наші співгромадяни, які невдоволені рівнем заробітної плати в Україні або відсутністю роботи, намагаються виїхати в інші країни у пошуках більш гідних умов життя. Там здебільшого радо приймають українців, бо саме вони займають посади робітників, обслуговуючого персоналу, будівельників тощо. Зрозуміло, що це певним чином сприяє підвищенню добробуту сімей та є джерелом валютних надходжень в Україну.
12 Жовтня, 2021 р., 17:03
Шановні мешканці Оноківської громади, повідомляємо, що 14 жовтня 2021 року рух соціального автобуса для пільгових категорій громадян здійснюватися не буде, у зв'язку із державним вихідним.
09 Вересня, 2021 р., 16:12
До уваги учасників АТО/ООС, які проживають на території Оноківської сільської ради (Оноківці, Оріховиця, Невицьке, Кам'яниця, Гута) Просимо Вас терміново звернутися у ЦНАП Оноківської сільської ради з паспортом, ідентифікаційним кодом та посвідченням УБД, для уточнення інформації щодо участі у антитерористичній операції. За додатковою інформацією звертатися за номером 0958819328 Мирослава.
 
11 Серпня, 2021 р., 10:25
До уваги пенсіонерів!
03 Серпня, 2021 р., 15:49
Торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин проти людства. Ознаками торгівлі людьми є невідповідність обіцяним умовам праці, обмеження у вільному пересуванні, заборона вільно спілкуватися, застосування насильства або погроз, утримування заробітку або невиплата його взагалі, вилучення паспорта та іншим документів, змушування виплачування неіснуючих боргів, змушування жебракування або займання протиправною діяльністю. Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Державні, міжнародні та громадські організації об’єдналися, щоб кожен з постраждалих міг абсолютно безкоштовно і конфіденційно отримати допомогу. Якщо бажаєте отримати професійну допомогу, то дзвоніть на телефони: Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0800505501- безкоштовно зі стаціонарного телефону, 527 – безкоштовно з мобільного телефону 1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей 0661824474 – територіальний підрозділ міграційної поліції у Закарпатській області 0312631927 –департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА 0955886253- відділ соціального захисту Оноківської сільської ради 30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. З цієї нагоди працівники Оноківської сільської ради - суб’єкти взаємодії по протидії торгівлі людьми взяли участь у тренінгу-семінарі, проведеного департаментом соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації спільно з Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста» та представниками Національної соціальної сервісної служби Закарпатської області. На цьому заході організатори розповіли про актуальність проблеми протидії торгівлі людьми в Україні та, зокрема в Закарпатській області. Також, було обговорено ефективні шляхи взаємодії між суб’єктами, які надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми.
25 Липня, 2021 р., 14:19
23 липня працівники соціального захисту Оноківської сільської ради взяли участь на засіданні круглого столу організованого Управлінням соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації, де обговорювалось питання встановлення процедури статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Всі учасники круглого столу жваво обговорювали актуальні питання щодо протидії торгівлі людьми.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень