Служба у справах дітей Оноківської сільської ради

21 Вересня, 2021 р., 16:50
21 вересня 2021 року працівниками служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг Оноківської сільської ради спільно із працівниками Ужгородського районного відділу поліції ГУНП в Закарпатській області було відвідано сім’ї які опинилися у складних життєвих обставинах та проведено профілактичні бесіди з батьками, щодо необхідності виконання ними своїх безпосередніх батьківських обов’язків.
26 Серпня, 2021 р., 16:17
26 серпня 2021 року відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини.
05 Липня, 2021 р., 18:28
Патронат над дитиною є однією із нововпроваджених форм сімейного виховання в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.