Публічні закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі «Реконструкція будівлі закладу дошкільної освіти в с.Невицьке, вул.Садова, 124, Оноківська територіальна громада, Ужгородського району, Закарпатської області» Код ДК 021:2015:45454000-4 –Реконструкція

08:22 19.03.2024

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі: «Реконструкція будівлі клубу в с.Оноківці, вул.Головна, 106 для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб, Оноківська територіальна громада, Ужгородський район Закарпатська область. Коригування»

11:23 01.03.2024

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Утримання вулиць і доріг (зимове утримання вулиць і доріг у період 2024р.) на території Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (код за ДК 021:2015: 90620000-9 – Послуги з прибирання снігу)»

08:56 17.01.2024

16:34 28.11.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Капітальний ремонт вул. Залізнична (від вул. Тормашська до буд. № 17) в с.Оноківці Ужгородського району (код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»

08:31 22.11.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Капітальний ремонт вул. Бартока в с. Оноківці, Оноківська територвальна громада Ужгородського району Закарпатської області» (код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»

12:58 08.11.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Код ДК 021:2015 (CPV) 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги екскаватора, бульдозера та самоскида)»

14:56 07.11.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Капітальний ремонт вул. Сирий Потік в с.Кам’яниця Ужгородського району (код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»

15:01 31.10.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Капітальний ремонт вул. Злата Гута від ПК3+35 до ПК7+80 в с.Гута Ужгородського району (код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)»

16:47 19.10.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі щодо «Капітальний ремонт частини приміщень ліцею «Невицький замок» Оноківської сільської ради в с. Оноківці, вул.Шкільна, 1» (код за ДК 021:2015: 45450000-6)»

10:24 11.10.2023