Кам`яницький ліцей Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

10 листопада у Кам'яницькому ліцеї відбувся ІІ етап ХХІV  Міжнародного конкурсу з української мови  імені  Петра Яцика, в якому взяли участь учні Кам'яницького ліцею  та ліцею "Невицький замок".  Незважаючи на досить складні умови ( повітряну тривогу) всі  учні достойно змагалися і  можуть вважатися ПЕРЕМОЖЦЯМИ.  За підсумками робіт  учні отримали наступні результати : Євдощук Аліна 3 кл. (Кам'яницький ліцей)- І місце; Блеставцева Марія  3 кл. (Кам'яницький ліцей ) - ІІ місце; Нібак Олівія 4 кл. (Кам'яницький ліцей)- І місце; Недобитко Катерина  4 кл. (Кам'яницький ліцей) -ІІ місце; Євдощук Максим  5 кл. (Кам'яницький ліцей) - І місце; Сусик Ніколетта 5кл. (ліцей "Невицький замок") - ІІ місце; Кузьма  Максим 6кл. (Кам'яницький ліцей) І місце; Брилінська Мілена 7кл. (ліцей "Невицький замок") - І місце; Опаленик Емілія 7кл. (Кам'яницький ліцей) - ІІ місце; Шніцер Олександра 8кл. ( ліцей "Невицький замок") - І місце; Когутка Ніколета 8кл. (Кам'яницький ліцей) - ІІ місце; Зозуля Дарина 9 кл. ( ліцей "Невицький замок") - І місце; Лінтур Максим 9кл. ( Кам'яницький замок) - ІІ місце; Горкін Антон 10кл. (Кам'яницький ліцей) - І місце; Опаленик Мілан 11 кл. (Кам'яницький ліцей) - І місце.  Вітаємо всіх знавців рідної мови з гарним результатом, а переможцям достойно представити нашу громаду на обласному рівні.

17:30 14.11.2023

В Камʼяницькому ліцеї за кошти громади облаштоване своєрідне «шкільне кафе», в якому організоване  гаряче харчування пільгових категорій  школярів. Наявне приміщення також може використовуватися як  захисна споруда під час повітряної тривоги. Учні мають можливість приготувати собі гарячий напій , підігріти домашню їжу чи просто посидіти в кафе під час перерви. Керівникам шкіл рішенням сесії доручено організувати роботу шкільних буфетів. Така назва зазначена законодавством, але учні можуть придумати свою назву цієї локації. Детальніше - на фото. Дякуємо ЗСУ та Богу за кожен новий день та нову можливість! #РазомДобре❤️

14:02 24.10.2023

Тренінг на тему «Як Ви? Профілактика ментального здоров'я»

Вчора, у Всесвітній день  ментального здоров'я, психологом Камʼяницького ліцею Галиною Вашкович був проведений з учнями 7-А,Б класів тренінг на тему «Як Ви? Профілактика ментального здоров'я» з метою сприяння підвищенню рівня психічної культури учасників освітнього процесу та конструктивної взаємодії між ними, визначення шляхів і умов збереження психічного здоров'я школярів, ознайомлення з аспектами здоров'язберігаючої  педагогіки та вправами саморегуляції, формування позитивної мотивації  щодо здорового способу життя.

08:14 11.10.2023