20 Серпня, 2021 р., 21:00
В рамках проведення 30-річчя Дня Незалежності, сьогодні 20 серпня 2021 р. відбувся турнір з міні-футболу між маленькими спортсменами нашої громади. В турнірі приймали участь діти з сіл Оноківці, Невицьке і Кам‘яниця. Гра відбувалась у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Після закінчення гри всіх очікував солодкий стіл.
29 Травня, 2021 р., 19:54
28-29 травня 2021 року проходили спортивні змагання серед дитячих команд з футболу, волейболу та настільного тенісу. В них взяли участь команди Оноківської громади, Ужгорода, Перечина та Великого Березного.