ФК "Медея" Оноківської ОТГ - чемпіон м. Ужгорода

У кінці жнив за давнім народнім звичаєм в Україні влаштовували обжинки. Свої «обжинки», але футбольні, влаштували і в Ужгороді, підбивши в такий спосіб сезон та відзначивши кращих у ньому.

08:13 22.11.2021

Сьогодні 20 серпня 2021 р. відбувся турнір з міні-футболу між маленькими спортсменами нашої громади.

В рамках проведення 30-річчя Дня Незалежності, сьогодні 20 серпня 2021 р. відбувся турнір з міні-футболу між маленькими спортсменами нашої громади. В турнірі приймали участь діти з сіл Оноківці, Невицьке і Кам‘яниця. Гра відбувалась у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Після закінчення гри всіх очікував солодкий стіл.

21:00 20.08.2021

Змагання за кубок Оноківської ТГ присвячені Міжнародному дню захисту дітей

28-29 травня 2021 року проходили спортивні змагання серед дитячих команд з футболу, волейболу та настільного тенісу. В них взяли участь команди Оноківської громади, Ужгорода, Перечина та Великого Березного.

19:54 29.05.2021

Оноківська громада серед кращих в Ужгородському районі з футболу!

В період з 21 лютого по 21 березня 2021 року проводилася зимова першість Ужгородського району з футболу, в якій брала участь футбольна команда «Карпати» Кам’яниця. В груповому етапі  футболісти з с. Кам’яниця зайняли друге місце і вийшли до фінальної частини турніру, де зайняли почесне третє місце. Голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач привітав та  нагородив команду кубком та медалями. Також оголосив подяку тренеру команду Валерію Угрину та президенту команду, голові Оноківської сільської ради Марії Коваль- Мазюті.

09:47 23.03.2021