Центр культури, молоді та спорту

30 Липня, 2021 р., 20:45
27 – 28 липня на базі Менської публічної бібліотеки (м. Мена, Чернігівська область) відбулася перша конференція в рамках проведення циклу конференцій та круглих столів «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади», що реалізується спільно Міністерством культури та інформаційної політики України (МКІП) та Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).
23 Березня, 2021 р., 09:47
В період з 21 лютого по 21 березня 2021 року проводилася зимова першість Ужгородського району з футболу, в якій брала участь футбольна команда «Карпати» Кам’яниця. В груповому етапі  футболісти з с. Кам’яниця зайняли друге місце і вийшли до фінальної частини турніру, де зайняли почесне третє місце. Голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач привітав та  нагородив команду кубком та медалями. Також оголосив подяку тренеру команду Валерію Угрину та президенту команду, голові Оноківської сільської ради Марії Коваль- Мазюті.