Центр культури, молоді та спорту

17 Лютого, 2022 р., 14:40
У середу, 16 лютого 2022 року, Україна відзначала День Єднання — нове свято, яке Президент України Володимир Зеленський 14 лютого встановив своїм указом на тлі загрози нової військової операції з боку Росії.

27 Жовтня, 2021 р., 16:10
Оноківська територіальна громада є учасником проєкту «UA: Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади», який реалізовується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) у співпраці із Міністерством культури та інформаційної політики України та має на меті створення умов для підвищення  соціальної згуртованості  жителів громади, підвищення якості життя, розвитку та монетизації культури. Так,  командою архітекторів проєкту розроблена Концепція архітектурного проєкту майбутнього Центру культурних послуг, яку  можна переглянути за коротким посиланням: https://bit.lu/3v56z8K .
30 Липня, 2021 р., 20:45
27 – 28 липня на базі Менської публічної бібліотеки (м. Мена, Чернігівська область) відбулася перша конференція в рамках проведення циклу конференцій та круглих столів «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади», що реалізується спільно Міністерством культури та інформаційної політики України (МКІП) та Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).
23 Березня, 2021 р., 09:47
В період з 21 лютого по 21 березня 2021 року проводилася зимова першість Ужгородського району з футболу, в якій брала участь футбольна команда «Карпати» Кам’яниця. В груповому етапі  футболісти з с. Кам’яниця зайняли друге місце і вийшли до фінальної частини турніру, де зайняли почесне третє місце. Голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач привітав та  нагородив команду кубком та медалями. Також оголосив подяку тренеру команду Валерію Угрину та президенту команду, голові Оноківської сільської ради Марії Коваль- Мазюті.