Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту

23 Вересня, 2021 р., 10:19
Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) – це об'єднання власників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку для спільного управління житловим будинком, місцями загального користування та прибудинковою територією. Основна діяльність якого полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань, пов'язаних з діяльністю об'єднання.
16 Вересня, 2021 р., 13:37
16 Вересня, 2021 р., 08:59