Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту

19 Жовтня, 2021 р., 10:35
18.10.2021 за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла КУЗЬМИ, представників управління патрульної поліції в Закарпатській області проведені комісійні обстеження автомобільних доріг комунальної форми власності на території Оноківської сільської ради щодо їх готовності до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.
13 Жовтня, 2021 р., 18:48
13 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії по виявленню, обстеженню та взяття на облік безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини на території Оноківської сільської ради за участ:і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла КУЗЬМИ, начальника відділу спільної комунальної власності комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Василя ФІЛІПА, секретаря постійної комісії з питань земельних відносин архітектури та будівництва Оноківської сільської ради Євгена ЛЕЙБИ та спеціалістів структурних підрозділів Оноківської сільської ради.
23 Вересня, 2021 р., 10:19
Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) – це об'єднання власників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку для спільного управління житловим будинком, місцями загального користування та прибудинковою територією. Основна діяльність якого полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань, пов'язаних з діяльністю об'єднання.