Житлово-комунальне господарство

Шановні мешканці громади!!

На виконання припису Державної екологічної інспекції №269/03-М від 15.11.2021 р., просимо фізичних та юридичних осіб дотримуватись вимог у сфері поводження з твердими побуто

13:56 30.11.2021

Проведені комісійні обстеження автомобільних доріг

18.10.2021 за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла КУЗЬМИ, представників управління патрульної поліції в Закарпатській області проведені комісійні обстеження автомобільних доріг комунальної форми власності на території Оноківської сільської ради щодо їх готовності до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років.

10:35 19.10.2021

Проведено засідання комісії по виявленню, обстеженню та взяття на облік безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини на території Оноківської сільської ради

13 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії по виявленню, обстеженню та взяття на облік безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини на території Оноківської сільської ради за участ:і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла КУЗЬМИ, начальника відділу спільної комунальної власності комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Василя ФІЛІПА, секретаря постійної комісії з питань земельних відносин архітектури та будівництва Оноківської сільської ради Євгена ЛЕЙБИ та спеціалістів структурних підрозділів Оноківської сільської ради.

18:48 13.10.2021