Шановні бухгалтери!
10:21 16.07.2024
10:21 16.07.2024
08:19 05.07.2024
Вітаємо з Днем Конституції України!
Дорогі українці, колеги та побратими!08:13 28.06.2024
Вітаємо з Днем працівника освіти!
Вітаємо з Днем учителя! Бажаємо з кожним своїм уроком дарувати учням стійкі знання та наближати їх до мрій. Також бажаємо міцного здоров’я і великих творчих успіхів! Нехай Ваші учні будуть талановиті та кмітливі! Дякуємо за Вашу мудрість і знання! Дякуємо ЗСУ та Богу за кожен новий день та нову можливість!10:00 01.10.2023
Вітаємо наших захисників та захисниці з святом!
Вітаємо наших захисників та захисниці з святом! Важливо пам’ятати, що саме цим людям ми завдячуємо своїм життям, які безстрашно стоять на обороні нашої держави.09:00 01.10.2023
Цей тиждень проходить між двома важливими святами освітян: Днем дошкілля та Днем учителя
Цей тиждень проходить між двома важливими святами освітян: Днем дошкілля та Днем учителя. Висловлюємо сердечну вдячність всім причетним за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до вихованців та учнів!16:17 29.09.2023
Вітаємо з Днем працівників дошкільної освіти!
Вітаємо з Днем працівників дошкільної освіти!09:20 24.09.2023
Вітаємо з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг.
Шановні працівники та адміністратори Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Оноківської сільської ради! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг. Команда працівників ЦНАП завжди своєчасно та повно надає адміністративні послуги з дотриманням усіх норм та приписів законодавства. Крім того, працівники ЦНАП постійно удосконалюють свою роботу та розширюють спектр своїх послуг. Ваша постійна праця допомагає всім мешканцям, ваша привітність та доброзичливість завжди піднімають настрій та надихають. Тож бажаємо вам завжди залишатися маяком успіху в своїй системі. Бажаємо ніколи не сумніватися в своїй удачі та не помилятися. Працюйте якісно, і з посмішкою по життю крокуйте по дорозі добра.09:30 06.09.2023
З Днем народження! ШАНОВНА ЄВДОКІЄ ГАВРИЛІВНО!
Сьогодні Мудрі-Кості Євдокія Гаврилівна відзначає свій 80-ти річний ювілей. В минулому - голова Оноківської сільської ради, наразі - Почесна громадянка громади, активна громадська діячка. Багато гарних справ ювілярки , доброзичливість, чесність, любов до людей є яскравими намистинками на життєвому шляху Євдокії Гаврилівни.16:49 18.08.2023
11:40 27.07.2023