Відділ архітектури та земельних відносин

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Внесення змін та доповнень до генерального плану села Оноківці Ужгородського району Закарпатської області, суміщеного з детальним планом»

16:04 19.03.2024

Інформуємо про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів Оноківської територіальної громади

Оноківська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів населених пунктів: с. Оноківці, с. Невицьке, с. Кам'яниця, с. Гута та початок підготовки аналітичного звіту.

10:00 07.11.2022