Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Оноківська сільська рада підтримує та пропагує здоровий спосіб життя

❗️Оноківська сільська рада підтримує та пропагує здоровий спосіб життя. Так, на базі закладів освіти та Спортивної академії «Невицький замок» діють наступні гуртки з:   - волейболу;   - футболу;  - шах;   - шашок;  - настільного тенісу;   - спортивного орієнтування. 🏐Особливою популярністю користується гуртоки з волейболу, адже волейбол - одна з найпопулярніших спортивних ігор в світі, яка сприяє фізичному розвитку та особистому вдосконаленню дітей. Така тенденція також присутня і в нашій громаді. Активно діють команди як юнаків так і дівчат. 📌Юні спортсмени є призерами обласних та всеукраїнських змагань,  любов до спорту їм прививають справжні фанати та фахівці своєї справи (Бурлаков Володимир, Грохольський Володимир та Кривенко Олександр).  Спорт - це круто та завжди на часі! Йди в ногу з часом! Тренуйся з нами!  Дякуємо ЗСУ та Богу за кожен новий день та нову можливість! #РазомДобре❤️

11:12 16.01.2024

Напередодні новорічно-різдвяних свят у  закладах освіти Оноківської сільської ради проходить конкурс "Новорічна композиція"

🎊Напередодні новорічно-різдвяних свят у  закладах освіти Оноківської сільської ради проходить конкурс "Новорічна композиція". За допомогою таких заходів наші дітки збагачуються новими творчими навичками та показують свої неймовірні роботи. Неповторні віночки, стилізовані ялиночки, оригінальні малюнки -  школярі продемонстрували свій хист та зацікавленість до  творчості.  Щиро дякуємо всім, хто взяв участь!  Пишаємось Вами!!!❤️ Дякуємо ЗСУ та Богу за кожен новий день та нову можливість! #РазомДобре❤️

09:18 02.12.2023

У п'ятницю, 27.01.2023 відбулося засідання з керівниками та головами профспілкових організацій ліцею "Невицький замок" с.Оноківці та Кам'яницького ліцею

Обговорювались питання щодо роботи закладів освіти у 2 півріччі, а саме: 1. Розподіл освітньої субвенції у 2023 році 2. Формування мережі закладів освіти 1.1 Відповідно до постанови КМУ №1472 «Деякі питання розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023» обсяг освітньої субвенції державою зменшено на 20% порівняно з 2022 бюджетним роком. Таким чином недофінансування освітньої галузі складає близько 2 млн. грн. (Заробітні плати, надбавки, оплата за престижність вчителям). На розподіл освітньої субвенції також впливає оцінка розрахункової наповнюваності класів. Відповідно, чим більше учнів – тим вищий обсяг субвенції. Доречі, понад 200 дітей віком від 6 до 18 років з Оноківської громади, здобувають освіту в закладах освіти м. Ужгород. Тому, дофінансування покладається на місцеві бюджети. Для педагогічних працівників доплата за престижність педагогічної праці до квітня 2023 року буде становити 20%, у квітні за результатами роботи у І кварталі, вона буде збільшена до 30%. Також заплановано запровадити надбавки вихователям груп продовженого дня. За кошти місцевих бюджетів будуть оплачуватися індивідуальні та факультативні заняття (варіативна частина навчальних планів). Зокрема у закладах освіти проводяться наступні факультативні та індивідуальні заняття: християнська етика (2-11класи Кам’яницький ліцей), математика, біологія, хімія, історія, іноземні мови (6-11 класи, Кам’яницький ліцей, ліцей «Невицький замок»). 2.1 Продовжується обговорення мережі закладів освіти, зокрема розглядається питання створення у Невицькому ліцею 10-12 класи з профільним навчанням. Вибір профілів навчання залишається за батьками, учнями, та педагогічними колективами. Профілі можуть бути (до прикладу): математичний, спортивний, технічний, економічний, філологічний, художньо-естетичний, тощо. Тому просимо батьків активно долучатися до вибору профілів, адже від цього залежатиме формування матеріально-технічної бази, спрямування коштів, для якнайшвидшої реалізації профілізації закладу освіти. 2.2. Завершується ремонт харчоблоку ліцею «Невицький замок» у с. Оноківці. Учні 1-4 проходять оздоровлення в КНП «Закарпатський обласний дитячий санаторій «МАЛЯТКО» Закарпатської обласної ради» 2.3. Плани - амбітні! Виділено 10 млн. грн. На будівництво школи у с. Кам’яниця, на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі школи с. Невицьке (де буде розташований ліцей), капітальний ремонт будівлі дитячого садочку в селі Невицьке, капітальний ремонт крівлі ліцею «Невицький замок» у с. Оноківці, реконструкція харчоблоку в дитячому садочку с. Оріховиця.

17:39 31.01.2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

За ініціативи Оноківського сільського голови - Марії КОВАЛЬ-МАЗЮТИ 22 грудня 2022 року сільська рада прийняла рішення звільнити від плати за харчування батьків, діти яких здобувають освіту у закладах дошкільної освіти (дошкільних підрозділах)  та  у 1-4 класах закладів загальної середньої освіти Оноківської сільської ради, на період дії в Україні правового режиму воєнного стану.

15:29 11.01.2023

Практичний семінар для вчителів суспільних дисциплін

В останній день цьогорічної осені відділом освіти культури, молоді та спорту Оноківської сільської ради було організовано практичний семінар для вчителів історії, основ правознавства, громадянської освіти ліцеїв громади.

14:51 01.12.2022

XIIІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

У п’ятницю  18 листопада 2023 року відбувся  ІІ етап XIIІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому приймали участь учні Кам’яницького ліцею та ліцею «Невицький замок», які стали переможцями та призерами у своїх навчальних закладах.

15:55 21.11.2022

До уваги мешканців громади!

У громаді на сьогодні діють три дитячі садочки в селах Кам’яниця, Оріховиця, Оноківці. Сільська рада постійно працює над створенням для дітей комфортних умов, зокрема проводяться поточні ремонти, замінено дах у садочку села Оріховиця, відремонтовано харчоблоки садочків у Кам’яниці та Оноківці, розпочато капітальний ремонт однієї із будівель Оноківського садочка. В Оноківському дитячому садочку облаштовано каналізаційні стоки і під’єднано до місцевих мереж.

15:00 16.11.2022

XIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У п’ятницю 11 листопада 2022 року відбувся ІІ етап XIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні Кам’яницького ліцею та ліцею «Невицький замок», які стали переможцями та призерами у своїх навчальних закладах.

10:39 15.11.2022

Розроблена програма з організації харчування дітей у закладах освіти Оноківської сільської ради на 2023 рік

З перших днів своєї роботи керівництво Оноківської сільської ради приділяє велику увагу забезпеченню дітей, які навчаються у закладах освіти якісним та здоровим харчуванням. Постійно виділяються кошти для проведення ремонту, модернізації харчоблоків, закупівлі кухонного інвентаря. На наступний рік заплановано модернізацію харчоблоку ліцею «Невицький замок».

09:49 28.10.2022

Практичний семінар «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі»

Головною метою освітньої діяльності закладу освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти.

17:20 26.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь