Кам'яницький ЗДО "Капітошка" (початкова школа)

21 Грудня, 2021 р., 11:15
Кам'яницька початкова школа "Капітошка" Оноківської сільської ради (дошкільний підрозділ) прийняла  участь в розіграші від Фонду Андрія Півня та стали одними з п'яти переможців. Святий Миколай подарував дошкільнятам незабутнє свято та чудові подарунки.  Інтерактивний столик, пряники ручної роботи та розмальовку з символом наступаючого року. Приймайте участь та вигравайте...

22 Листопада, 2021 р., 16:15
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.            Тому  в рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху в нашій початковій школі "Капітошка" проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.