Кам’яницька початкова школа «Капітошка» Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (з дошкільним підрозділом)

Відкриття нашої першої молодшої групи в дошкільному підрозділі Кам'яницької початкової школи "Капітошка"

Друзі, раді повідомити вам про відкриття нашої першої молодшої групи в дошкільному підрозділі Кам'яницької початкової школи "Капітошка" . Наші наймолодші дослідники, народжені у 2021 році, розпочали свою захоплюючу подорож в світ розвитку, дружби і позитивних емоцій. Ми раді прийняти їх у нашу дружню родину.

14:26 10.10.2023

Сьогодні, напередодні Дня вчителя, учні Камʼяницького ліцею побували у ролі вчителів. Учні старших старших класів проводили уроки для початківців Камʼяницької початкової школи «Капітошка». Учні відчули наскільки нелегкою та відповідальною є робота вчителя, але водночас залишились з приємними враженнями від проведеного часу.

13:24 29.09.2023

Святий Миколай дарує свято дошкільнятам

Кам'яницька початкова школа "Капітошка" Оноківської сільської ради (дошкільний підрозділ) прийняла  участь в розіграші від Фонду Андрія Півня та стали одними з п'яти переможців. Святий Миколай подарував дошкільнятам незабутнє свято та чудові подарунки.  Інтерактивний столик, пряники ручної роботи та розмальовку з символом наступаючого року. Приймайте участь та вигравайте...

11:15 21.12.2021

Проводився тиждень безпеки дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.            Тому  в рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху в нашій початковій школі "Капітошка" проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

16:15 22.11.2021