Інформування населення

18 Грудня, 2021 р., 12:33
Вже зовсім скоро Святий Миколай завітає в наші домівки.  Через пандемію він дотримується карантинних норм. Для всіх чемних діток, які відвідують заклади освіти нашої громади, святий угодник дуже постарався, приготував солодощі та смачну піцу. Та він не забув і про наших найменших мешканців, які ще не відвідують заклади дошкільної освіти. Саме таких маляток Святий Миколай запрошує в неділю, 19 грудня, до Оноківського ЗЗСО (Оноківської школи) на 15.00 год. к.ч.  Чекаємо всіх та не забуваємо про масочки. #Разомдобре
14 Грудня, 2021 р., 11:54
Закарпатська область перейшла в «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, який визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони. ТОВ «Закарпаттяенергозбут» нагадує правила епідбезпеки в умовах нового рівня і просить споживачів дотримуватися їх, а також максимально користуватися онлайн-сервісами для уникнення контактів та ризику зараження COVID-19.
08 Грудня, 2021 р., 18:40
Відмова від паперового рахунку – це вклад кожного споживача в благородну справу охорони довкілля. ТОВ «Закарпаттяенергозбут» нагадує про свою пропозицію, озвучену ще на початку року. Усе більше споживачів долучаються до ідеї збереження природи, і товариство нагадує про неї всім іншим. Відмовитися від паперових рахунків, а отже, заощадити папір та вберегти від вирубування дерева дуже легко: достатньо почати користуватися сучасними дистанційними сервісами, за допомогою яких можна не тільки формувати й отримувати рахунки в онлайн режимі, а ще й сплачувати їх без комісії! Йдеться про Електронну абонентську книжку, яка вже добре відома багатьом: https://pay.zakarpatzbut.energy/home. За допомогою цього сервісу можна контролювати споживання електроенергії та газу, спілкуватися з товариством у режимі онлайн, що вкрай важливо в нинішніх умовах поширення коронавірусу, а також – формувати та оплачувати рахунки за спожиті енергоносії. Важливо: при розрахунках через абонкнижку комісія зі споживача не знімається!
01 Грудня, 2021 р., 10:02
Закарпатський гідрометцентр інформує про ускладнення погодних умов на території області впродовж найближчої доби: очікується значний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20, місцями до 25-30 метрів за секунду. На дорогах ожеледиця, в горах місцями хуртовини, налипання мокрого снігу, туман.
24 Листопада, 2021 р., 15:35
Оноківська сільська рада оголошує конкурс щодо надання в суборенду нежитлового приміщення, яке знаходиться в оренді Оноківської сільської ради  для здійснення нотаріальної діяльності площею 12 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка 2 в с. Оноківці Ужгородського району Закарпатської області, 89412.
01 Листопада, 2021 р., 18:47
З метою покращення якості обслуговування, визначення рівня задоволеності мешканців нашої громади, ЦНАП Оноківської сільської ради проводить моніторинг якості надання адміністративних послуг.