Інформування населення

Відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці з метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка віднесена до сфери відповідальності Держпраці, інформує про те, що Кабінет Міністрів України постановою No 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 No 303 і від 03.05.2022 No550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів.

10:20 05.04.2024

Основні частини рішення двадцять дев`ятої сесії.

07 липня 2023 року відбулося засідання двадцять дев`ятої сесії на якій було вирішено низку важливих питань. Зокрема про надання грошової допомоги у зв`язку з хворобою, що потребує дорого вартісного лікування; про хід виконання Програми забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на території Оноківської сільської ради та за певними категоріями захворювань на 2023 рік; про роботу виконавчого комітету за ІІ квартал; про затвердження Положень про структурні підрозділи сільської ради в новій редакції; про затвердження соціально-економічного плану Оноківської територіальної громади; про затвердження договору партнерства; про підписання угоди про співпрацю між Оноківською сільською радою Ужгородського району Закарпатської області та громадою с. Петрівці Словацької Республіки; про надання згоди на прийняття пожежної машини від Товариства “Допомога народу України”.

08:12 13.07.2023

Вакантні посади в ТОВ "ФУДКОМ".

ТОВ "ФУДКОМ", що спеціалізується на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, шукає працівників таких професій:

13:15 12.07.2023