Відзначення Міжнародного дня захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти потребують нашої любові та  турботи. Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

12:31 02.06.2022

День вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладах культури Оноківської сільської ради»

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

10:27 22.02.2022

«День Єднання»

У середу, 16 лютого 2022 року, Україна відзначала День Єднання — нове свято, яке Президент України Володимир Зеленський 14 лютого встановив своїм указом на тлі загрози нової військової операції з боку Росії.

14:40 17.02.2022

В Новий рік з новими мріями!

Ця чарівна зима не перестає нас дивувати своїми приємними сюрпризами. 27 грудня, сонячної та морозної днини, в мальовничому куточку Оноківської громади, в селі Гута сталася знакова подія - відкриття клубу після проведених масштабних ремонтних робіт.

14:26 28.12.2021

Реалізація проекту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади»

17 грудня в Оноківську територіальну громаду з робочим візитом приїхав експерт з розробки бренд-стратегії центру культурних послуг - Тарас ДАНИЛЮК. Нагадуємо, що Оноківська територіальна громада є однією з 8-ми громад-учасниць пілотного проекту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади», який реалізовується за підтримки Швейцарії -  Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC), громадською організацією «Товариство дослідників України» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

14:18 21.12.2021

Як Оноківською громадою ходив Святий Миколай…

19 грудня – одна із найулюбленіших дат у році. День, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – це свято Миколая. Усі ми знаємо, що саме в ніч на 19 грудня коли усі заснуть, миттю прилетить на золотих санях Миколай – із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків.  Це очікуване свято вчить нас милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

14:15 21.12.2021

Атестація народних аматорських колективів КЗ «креативно-мистецького комплексу «вілет» оноківської сільської ради

7 грудня, в День місцевого самоврядування в комунальному закладі «Креативно-мистецький комплекс «ВІЛЕТ» села Кам?яниця відбулася атестація народного аматорського вокального ансамблю «Материнка» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Андрій ТАЗІНГЕР), народного аматорського вокального ансамблю «Фанати Материнки» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Ярослав КИРЛИК), народного аматорського вокального ансамблю «Кральовичка» відокремленого структурного підрозділу КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» клубу-бібліотеки с. Невицьке (керівник – Ганна ПРОКОПЕЦЬ) на підтвердження звання «народний аматорський колектив».

18:04 08.12.2021