Відзначення Міжнародного дня захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти потребують нашої любові та  турботи. Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

12:31 02.06.2022

День вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладах культури Оноківської сільської ради»

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

10:27 22.02.2022

«День Єднання»

У середу, 16 лютого 2022 року, Україна відзначала День Єднання — нове свято, яке Президент України Володимир Зеленський 14 лютого встановив своїм указом на тлі загрози нової військової операції з боку Росії.

14:40 17.02.2022

В Новий рік з новими мріями!

Ця чарівна зима не перестає нас дивувати своїми приємними сюрпризами. 27 грудня, сонячної та морозної днини, в мальовничому куточку Оноківської громади, в селі Гута сталася знакова подія - відкриття клубу після проведених масштабних ремонтних робіт.

14:26 28.12.2021

Реалізація проекту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади»

17 грудня в Оноківську територіальну громаду з робочим візитом приїхав експерт з розробки бренд-стратегії центру культурних послуг - Тарас ДАНИЛЮК. Нагадуємо, що Оноківська територіальна громада є однією з 8-ми громад-учасниць пілотного проекту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади», який реалізовується за підтримки Швейцарії -  Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC), громадською організацією «Товариство дослідників України» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

14:18 21.12.2021

Як Оноківською громадою ходив Святий Миколай…

19 грудня – одна із найулюбленіших дат у році. День, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – це свято Миколая. Усі ми знаємо, що саме в ніч на 19 грудня коли усі заснуть, миттю прилетить на золотих санях Миколай – із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків.  Це очікуване свято вчить нас милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

14:15 21.12.2021

Атестація народних аматорських колективів КЗ «креативно-мистецького комплексу «вілет» оноківської сільської ради

7 грудня, в День місцевого самоврядування в комунальному закладі «Креативно-мистецький комплекс «ВІЛЕТ» села Кам?яниця відбулася атестація народного аматорського вокального ансамблю «Материнка» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Андрій ТАЗІНГЕР), народного аматорського вокального ансамблю «Фанати Материнки» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Ярослав КИРЛИК), народного аматорського вокального ансамблю «Кральовичка» відокремленого структурного підрозділу КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» клубу-бібліотеки с. Невицьке (керівник – Ганна ПРОКОПЕЦЬ) на підтвердження звання «народний аматорський колектив».

18:04 08.12.2021

Громадське обговорення проєкту «UA: Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади»

Оноківська територіальна громада є учасником проєкту «UA: Центри культурних послуг, як інструмент згуртованості громади», який реалізовується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) у співпраці із Міністерством культури та інформаційної політики України та має на меті створення умов для підвищення  соціальної згуртованості  жителів громади, підвищення якості життя, розвитку та монетизації культури. Так,  командою архітекторів проєкту розроблена Концепція архітектурного проєкту майбутнього Центру культурних послуг, яку  можна переглянути за коротким посиланням: https://bit.lu/3v56z8K .

16:10 27.10.2021