28 Грудня, 2021 р., 14:26
Ця чарівна зима не перестає нас дивувати своїми приємними сюрпризами. 27 грудня, сонячної та морозної днини, в мальовничому куточку Оноківської громади, в селі Гута сталася знакова подія - відкриття клубу після проведених масштабних ремонтних робіт.
21 Грудня, 2021 р., 14:18
17 грудня в Оноківську територіальну громаду з робочим візитом приїхав експерт з розробки бренд-стратегії центру культурних послуг - Тарас ДАНИЛЮК. Нагадуємо, що Оноківська територіальна громада є однією з 8-ми громад-учасниць пілотного проекту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади», який реалізовується за підтримки Швейцарії -  Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC), громадською організацією «Товариство дослідників України» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
21 Грудня, 2021 р., 14:15
19 грудня – одна із найулюбленіших дат у році. День, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – це свято Миколая. Усі ми знаємо, що саме в ніч на 19 грудня коли усі заснуть, миттю прилетить на золотих санях Миколай – із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків.  Це очікуване свято вчить нас милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.
08 Грудня, 2021 р., 18:04
7 грудня, в День місцевого самоврядування в комунальному закладі «Креативно-мистецький комплекс «ВІЛЕТ» села Кам?яниця відбулася атестація народного аматорського вокального ансамблю «Материнка» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Андрій ТАЗІНГЕР), народного аматорського вокального ансамблю «Фанати Материнки» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Ярослав КИРЛИК), народного аматорського вокального ансамблю «Кральовичка» відокремленого структурного підрозділу КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» клубу-бібліотеки с. Невицьке (керівник – Ганна ПРОКОПЕЦЬ) на підтвердження звання «народний аматорський колектив».
28 Вересня, 2021 р., 11:37
Без пісень, музики і танців не можливо уявити закарпатця. Без пісень світ був би дуже невеселим, а може й дуже поганим та злим.
28 Вересня, 2021 р., 11:36
У клубі-бібліотеці села Оріховиця пройшла презентація книг «Таємничий вантаж Незалежності» та «З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди» письменниці Олени Гураль. Зустріч організовано  центром культури молоді та спорту Оноківської сільської ради та керівником  інформаційно-бібліотечного центру КЗ КМК «Вілет» – Людмилою Угрин.
23 Вересня, 2021 р., 12:15
21 вересня учасники драматичного гуртка «Радість» клубу-бібліотеки села Гута взяли участь у Всесвітній акції «Дзвін миру» присвяченій Міжнародному дню Миру.
20 Вересня, 2021 р., 15:49
До Міжнародного дня миру, що відзначається 21 вересня, учасники аматорського об'єднання «Юні митці» клубу-бібліотеки села Оріховиця, 18 та 19 вересня разом з керівником гуртка з образотворчого мистецтва - Олександрою  ДІДИК та організатором культурно-дозвіллєвої та бібліотечної роботи - Христиною ДУРКОТОЮ, організували та провели акції  приурочені Міжнародному дню миру на тему: «Діти України за мир» та «Я голосую за мир».