23 Вересня, 2021 р., 12:15
21 вересня учасники драматичного гуртка «Радість» клубу-бібліотеки села Гута взяли участь у Всесвітній акції «Дзвін миру» присвяченій Міжнародному дню Миру.
20 Вересня, 2021 р., 15:49
До Міжнародного дня миру, що відзначається 21 вересня, учасники аматорського об'єднання «Юні митці» клубу-бібліотеки села Оріховиця, 18 та 19 вересня разом з керівником гуртка з образотворчого мистецтва - Олександрою  ДІДИК та організатором культурно-дозвіллєвої та бібліотечної роботи - Христиною ДУРКОТОЮ, організували та провели акції  приурочені Міжнародному дню миру на тему: «Діти України за мир» та «Я голосую за мир».
06 Вересня, 2021 р., 13:59
5 вересня на базі КЗ «КМК «ВІЛЕТ» відбулася онлайн-конференція за участі народних умільців та майстрів Оноківської громади в рамках реалізації проекту «Прикордонні відносини через розвиток добросусідства», який  реалізовує  КП «Ужгородське районне агентство розвитку» за підтримки та спів фінансування ЄС через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.
06 Вересня, 2021 р., 13:53
3-4 вересня в місті Київ відбулася вже 2-га конференція в рамках проведення циклу конференцій та круглих столів з реалізації проекту  «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади» за участі 8-ми громад-учасниць проекту, в тому числі і Оноківської ТГ, від якої були делеговані Рената Манайло-Приходько – заступник Оноківського сільського голови, Світлана Когут – завідуюча Центру культури, молоді та спорту Оноківської сільської ради, Ревта Богдана – методист    Центру культури, молоді та спорту Оноківської сільської ради.
23 Серпня, 2021 р., 16:38
Напередодні Дня Незалежності України ми відзначаємо День Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу і незалежність України.
09 Травня, 2021 р., 18:11
 9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відзначення Дня перемоги над нацизмом включає в себе переосмислення подій Другої світової війни,  чесний діалог навколо складних сторінок минулого. Сьогодні вшановується пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслюється солідарність та бойове братерство усіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів.
08 Травня, 2021 р., 19:22
8 травня весь світ відзначає День пам'яті та примирення. Дорогою ціною заплати Україна за мирне небо над головою, ціною людських життів. День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.