Комунальна установа «Оноківський інклюзивно-ресурсний центр Оноківської сільської ради»

Директор: Чобаль Віктор Йосипович

Психолог: Боринська Євгенія Євгенівна

Логопед: Щубелка Ангеліна Миколаївна

Дефектолог: Горбунова Марина Євгенівна

Реабілітолог: Павлич Ксения Ювіївна

Адреса: с. Оноківці, вул. Шкільна,1

E-mail: onokivskaIRC@gmail.com

Тел. + 38 066 999 56 07

Графік роботи:
Понеділок 08:30-17:00

Вівторок -п'ятниця
Обідня перерва:
Субота-неділя:
Вихідні

Напрямки роботи:

ІРЦ проводить комплексну психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини з метою визначення особливих освітніх потреб;

Надає висновки про комплексну оцінку дітей з особливими освітніми потребами.

Фахівці ІРЦ :

- надають психолого-педагогічні та корекційні послуги дітям з особливими освітніми потребами;

- надають консультації педагогічним працівникам закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання;

- консультують батьків та законних представників дітей;

- проводять моніторинг динаміки розвитку дітей з особливими освітніми потребами які навчаються на інклюзивній чи домашній формі навчання.

14 червня, 2024 року, фахівці та директор Оноківського ІРЦ взяли участь у магістральній (не) конференції EdCamp Kholmok Community  «Освіта в умовах війни: зберігаємо і розвиваємо», що передбачало проведення сесій в інноваційному форматі професійного розвитку «рівний-рівному», на яких піднімались питання освіти в умовах надзвичайних ситуацій, реагування освітян на надзвичайну ситуацію внаслідок війни росії проти України.

10:00 18.06.2024

13 червня 2024, відбулася методична нарада між фахівцями ІРЦ та представниками закладів освіти Оноківської громади

Говорили про перехід між рівнями освіти, забезпечення та надання якісних послуг учням з ООП, успіхи та досягнення учнів з особливими потребами на кінець навчального року, а також визначали стратегію співпраці на майбутній період.

08:00 18.06.2024

Відбулася чергова нарада між керівником освіти Оноківської сільської ради, директорами закладів освіти громади а також директором та фахівцями ІРЦ

Сьогодні, 19 березня 2024 року на базі Оноківської скілької ради відбулася чергова нарада між керівником освіти Оноківської сільської ради, директорами закладів освіти громади а також директором та фахівцями ІРЦ.

08:37 19.03.2024

Тому в ІРЦ завжди панує атмосфера затишку, тепла та дружнього ставлення як до робочого процесу так і до кожного маленького чи великого відвідувача

Доброго ранку! Ми щиро переконані, що кожен з нас може творити добро, створювати маленькі позитивні моменти та причини для гарного настрою там де ми є, з тим, що ми маємо.

09:31 28.02.2024

Наші фахівці підготували Лекцію для батьків на тему: "Булінг. Розпізнати та як діяти?" Запрошуємо всіх охочих взяти участь!

В останню середу лютого відзначають День рожевої сорочки (Pink Shirt Day) – всесвітній рух, що започаткований в таких країнах, як Канада та Нова Зеландія, присвячений підвищенню обізнаності про запобігання булінгу та просуванню культури доброти та інклюзії.

14:53 27.02.2024

Сьогодні, 30 січня 2024 року, фахівці ІРЦ провели нараду спільно з директорами ЗЗСО і ЗДО та всіма дотичними до організації інклюзивної освіти.

17:24 30.01.2024