09 Жовтня, 2021 р., 15:32
В Оноківській ОТГ велика увага приділяється упорядкуванню кладовищ у населених пунктах громади. Навесні, цього року, на території кладовища села Невицьке було проведено благоустрій території, а саме: розчищення від чагарників, видалення аварійних дерев, вивезення сміття і т.д. Вже сьогодні, напередодні поминальних днів, розпочато підготовчі роботи з облаштування огорожі кладовища.
02 Жовтня, 2021 р., 21:37
Мешканці села Гута вдячні за початок ремонту даної вулиці
24 Вересня, 2021 р., 15:33
У Невицькому "кипить" робота з благоустрою села....
16 Вересня, 2021 р., 17:21
15.09.2021 у відділі освіти Оноківської сільської ради за участю сільського голови Марії КОВАЛЬ–МАЗЮТИ та заступника Ренати МАНАЙЛО–ПРИХОДЬКО відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та їх заступниками. Під час наради розглядалися наступні питання:
22 Серпня, 2021 р., 22:18
Сьогодні, 22 серпня в с. Оріховиця учасники всеукраїнського форуму "Загартовані війною" в неформальній обстановці проводили час, спілкувались та обговорювали події. До них завітала голова Оноківської громади Марія Коваль-Мазюта яка привітала всіх з Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України і побажала всім мирного неба над головою.
19 Серпня, 2021 р., 18:15
Доводимо до Вашого відома, що соціальний автобус за маршрутом с.Оріховиця- ринок Краснодонів 24 серпня 2021  року не здійснюватиме перевезення пасажирів.
16 Серпня, 2021 р., 17:45
Делегація Оноківської сільської ради зустрілися з представниками громади Мюлінген з метою підписання Меморандуму про співпрацю та участі німецьких партнерів в результатів проєктів будівництва мережі водопостачання та поверхневого водовідведення в селах Оноківської громади.