Всесвітній День соціальної роботи!

Кожного року у третій вівторок березня у всьому світі відзначається Всесвітній День соціальної роботи! Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя допомозі іншим.

08:17 19.03.2024

МОЗ інформує: Лікування туберкульозу. Маршрут пацієнта

Люди з туберкульозом можуть лікуватися в лікарні або вдома під наглядом лікаря — амбулаторно. Більшість лікується амбулаторно з першого дня хвороби. Це ефективно й безпечно для навколишніх, якщо так визначив лікар.

11:56 18.03.2024

Відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

13 березня 2024 року на базі ліцею «Невицький замок відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Для участі у змаганнях зареєструвалися шкільні команди Кам’яницького ліцею та ліцею «Невицький замок»  з двох видів спорту: волейбол та футзал.

08:50 15.03.2024

Планове відключення електроенергії.

19.03.2024 року з 09:00 по 17:00 електропостачання буде відсутнє в с.Оноківці: вул. Кленова, вул. Єпископа Й.Головача,  вул.Південий, вул. Спортивна, вул.Тиха, прос.Середній, Довга №1-№10, вул.Контур 493, вул.Польова, вул.Зелена, вул.Духновича,  вул.Карпацька, тереторія Ферми, Страйвер холодильники, вул. Головна 36 Гаврош, вул.КТП-281 Лісокомбінат,Автомийка ФОП Маслянка, Головна 2А Призма,Грецький,  ПП Демян,  ПП Кугутка, Проектна №1-№53, Головна №66-№1, АЗС Елерон; м. Ужгород:вул.Транспортна №1-№65, вул.Технічна, вул.Доманинська №310-№328, №265-№317

08:26 15.03.2024

З дружнім візитом до Оноківської громади завітали представники Нехворощанської територіальної громади, Полтавського району, Полтавської області.

12 березня 2024 року з дружнім візитом до Оноківської громади завітали представники Нехворощанської територіальної громади, Полтавського району, Полтавської області. Під час візиту між  громадами було підписано Меморандум про співпрацю.

15:02 13.03.2024

Завершена публічна закупівля з реалізації проєкту «Реконструкція будівлі закладу дошкільної освіти в с. Невицьке, вул. Садова, 124, Ужгородського району, Закарпатської області».

14:38 13.03.2024

Скріпи свій дух - вривайся у вирішальну битву!

Набір до лав Третьої штурмової бригади триває. Бойовий підрозділ, у якому ти знайдеш своє істинне призначення та відчуєш справжній дух побратимства. Тебе супроводжуватимуть кращі військові інструктори та досвідчені командири.

11:06 05.03.2024

Сьогодні провели робочу зустріч з представниками ІІІ окремої штурмової бригади для обговорення питань рекрутингу. Ця зустріч була дуже продуктивною та плідною, ми обговорили стратегії та можливості спільної роботи.

15:35 01.03.2024