Інформація для мешканців Оноківської громади!

Повідомляємо, що в неділю, 08.09.2024 року о 18:00 на території Оноківської початкової школи за адресою: с. Оноківці, вул. Кільцева, 29 відбудуться збори щодо форми навчання учасників освітнього процесу ліцею «Невицький замок».

15:23 06.09.2024

УВАГА! УВАГА!

Шановні користувачі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Оноківської сільської ради!

14:59 27.08.2024

ВАЖЛИВО!

У четвер, 15 серпня, виконуючий обов’язки сільського голови, секретар сільської ради Євген ЛЕЙБА провів позачергове пленарне засідання 43 сесії Оноківської сільської ради VIII скликання.

19:48 16.08.2024

30 травня 2024 року, в рамках офіційного візиту представників Словацької Республіки до Закарпаття, Оноківський інклюзивно-ресурсний центр відвідали радник прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань транскордонного співробітництва Едуард Бураш та уповноважений у справах дітей у Словацькій Республіці Йозеф Міклошко.      Гості ознайомились із напрямками роботи центру, поспілкувавшись із працівниками, дізнались про особливості та досягнення занять різного спектру з особливими дітками. Хоч зустріч була не довгою, тому що представники Словацької Республіки мали заплановано ще безліч зустрічей по різних місцях Закарпаття, але виявилась дуже приємною та дружньою. Едуард Бураш та Йозеф Міклошко відзначили важливість роботи та дуже спокійну атмосферу в Оноківському інклюзивно-ресурсному центрі.      Оцінка та похвала роботи таких поважних гостей надихає ще більше працювати задля розвитку дітей та молоді.

09:42 31.05.2024

29 травня 2024 року відбулось ІІ засідання сорок другої сесії восьмого скликання сільської ради

29 травня 2024 року відбулось ІІ засідання сорок другої чергової сесіївосьмого скликання під головуванням Оноківського сільського голови Марії Коваль. У роботі засідання взяли участь 19 депутатів.

09:06 30.05.2024