Новини

30 травня 2024 року, в рамках офіційного візиту представників Словацької Республіки до Закарпаття, Оноківський інклюзивно-ресурсний центр відвідали радник прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань транскордонного співробітництва Едуард Бураш та уповноважений у справах дітей у Словацькій Республіці Йозеф Міклошко.      Гості ознайомились із напрямками роботи центру, поспілкувавшись із працівниками, дізнались про особливості та досягнення занять різного спектру з особливими дітками. Хоч зустріч була не довгою, тому що представники Словацької Республіки мали заплановано ще безліч зустрічей по різних місцях Закарпаття, але виявилась дуже приємною та дружньою. Едуард Бураш та Йозеф Міклошко відзначили важливість роботи та дуже спокійну атмосферу в Оноківському інклюзивно-ресурсному центрі.      Оцінка та похвала роботи таких поважних гостей надихає ще більше працювати задля розвитку дітей та молоді.

09:42 31.05.2024

29 травня 2024 року відбулось ІІ засідання сорок другої сесії восьмого скликання сільської ради

29 травня 2024 року відбулось ІІ засідання сорок другої чергової сесіївосьмого скликання під головуванням Оноківського сільського голови Марії Коваль. У роботі засідання взяли участь 19 депутатів.

09:06 30.05.2024

Щиро вітаємо  зі світлим Воскресінням Христовим!

Щиро вітаємо  зі світлим Воскресінням Христовим! Нехай  принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю. Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

21:55 30.03.2024

Рятуй життя

22 березня 2024 року в ліцеях Оноківської сільської ради була проведена   інформаційно-роз’яснювальна кампанія про важливість і користь донорства крові  та її компонентів.

08:15 26.03.2024

Всесвітній День соціальної роботи!

Кожного року у третій вівторок березня у всьому світі відзначається Всесвітній День соціальної роботи! Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя допомозі іншим.

08:17 19.03.2024