Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 04.11.2020 16:43
Кількість переглядів: 735

 

Детальний план території земельної ділянки за кадастровими номерами 2124884500:11:010:0121 розташованих за адресою с. Невицьке, ур. "Під чистини" для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Виконавчий комітет Оноківської сільської ради

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території земельної ділянки за кадастровими номерами 2124884500:11:010:0121 розташованих за адресою с. Невицьке, ур. "Під чистини" для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 04 листопада 2020 року на сайті Оноківської сільської ради (onokivska-gromada.gov.ua) та триватиме до 07 грудня 2020 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

07 грудня 2020 року о 10:00 годині у с. Оноківці, вул. Головна, буд. 59, Ужгородського р-н, Закарпатської області в залі засідань Оноківської сільської ради.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 89412, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Оноківці, вул. Головна, буд. 59, тел.050-801-3960.

 

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Оноківської сільської ради. 89412, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Оноківці, вул. Головна, буд. 59. Відповідальна особа: Шпонтак Юлія Миколаївна – тел. 050-801-3960, e-mail: shpontak1985@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобтодо 07 грудня 2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

89412, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Оноківці, вул. Головна, буд. 59

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь