Навчання в рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг

Дата: 22.12.2020 21:17

21-22 грудня 2020 року відбулось навчання для персоналу ЦНАП та для інших працівників Оноківської сільської ради, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг. Тренінг проведений в рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

Учасниками тренінгу було опановано три навчальні модулі:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання.

Модуль 3. Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Тренером в навчанні виступив Іван Дем‘янчук.