Щодо пасажирських перевезень на території Оноківської громади

Дата: 10.03.2021 17:25

З метою покращення транспортного обслуговування населення Оноківської територіальної громади, створення комфортних умов для пасажирів, виконавчим комітетом Оноківської сільської ради проводиться обстеження маршрутної системи, схеми маршрутів, пасажиропотоків, графіка маршрутів, вивчення попиту населення з перевезення пасажирів на нашій території.

Виконавчий комітет Оноківської сільської ради запроектував три маршрути, а саме:
1. Автовокзал Ужгород 2 – с. Оноківці – с. Невицьке – с. Кам’яниця – с. Гута;
2. Автовокзал Ужгород 2 – мкрн. "Підлпиники" - с. Оноківці – с. Оріховиця;
3. Автовокзал Ужгород 2 – вул. Тімірязєва - вул. Джерельна.
.
Нам цікава думка кожного з Вас. Долучайтесь до обговорення проекту створення внутрішнього маршруту з перевезення пасажирів територією Оноківської сільської ради.

Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту: onokivska.gromada@ukr.net та на Viber +380507204836 з поміткою *маршрут.