Комунальне підприємство Ужгородське районне агентство розвитку, оголошує конкурс на проведення перевірки витрат по проекту «Прикордонні відносини через розвиток добросусідства»

Дата: 20.02.2021 19:42

З метою проведення перевірки  витрат по проекту «Прикордонні відносини через розвиток добросусідства», що виконується за фінансової підтримки Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 (проект №PLBU.01.01.00-UA-0798/19-00) у складі міжнародного партнерства, оголошується конкурс на проведення перевірки витрат по грантовому договору (аудиторська перевірка)

Замовники перевірок витрат за проектами – європейські інституції, що виділяють кошти і хочуть бути впевненими у їх законному та правильному використанні. Саме тому думка незалежного аудитора, який надає об'єктивну та неупереджену інформацію, є вкрай важливою.

Аудитор повинен:

• Відповідати кваліфікаціям та вимогам, встановленим до аудиторів, як це визначено в Посібнику з витрат;
  • Проводити процедури перевірки витрат і видавати документи за результатами перевірки на основі процедур і зразків, поданих у Посібнику з витрат
  • Виконувати поставлені перед ним завдання згідно з вимогами, процедурами та зразками, що видані Органом управління або Спільним технічним секретаріатом.
  • Мова договору, офіційних листів та висновків (включаючи сертифікат про перевірку витрат) між Аудитором і бенефіціаром повинна бути англійська.
  • Аудиторська фірма повинна бути включена в  Перелік аудиторських фірм, які можуть бути залучені до перевірки витрат за проектами в межах спільної операційної програми транскордонного співробітництва, затверджений Наказом Міністерства фінансів України від 14 березня 2019 року N 111 «Про затвердження Переліку незалежних аудиторів, які пройшли процедуру відбору і можуть залучатися до перевірки витрат за проектами в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014 – 2020»
  • Діяльність аудиторської фірми повинна відповідати ДК 79200000-6 Бухгалтерські, аудиторські та податкові послуги
  • договір про перевірку витрат повинен відповідати зразку типового договору, що затверджені  Органом управління та Технічним секретаріатом.

Щоб долучитися до конкурсу необхідно відправити своє резюме до 26 лютого 2021 року на поштову скриньку: agencyuzh@gmail.com
Запит цінових пропозицій, форму цінової пропозиції, можна знайти за посиланням: