Інформування громадян!

Дата: 18.03.2021 16:21

З настанням сухої вітряної погоди, підвищення температури атмосферного повітря розпочинається пожежонебезпечний період.

З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду Оноківська сільська рада активно проводить роботу з приводу недопущення та уникнення пожеж в екосистемі. Для гасіння та ліквідації лісових пожеж погоджено оперативно-мобілізаційний план ДП «Ужгородське ЛГ», який передбачає залучення первинних засобів пожежогасіння та особового складу сільської ради для ліквідації лісових пожеж в межах території Оноківської сільської ради.

На засіданні постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища, природокористування та захисту довкілля Оноківської сільської ради від 19 лютого 2021 року було прийнято рішення про створення мобільної групи для проведення патрулювання та вчасне реагування на виникнення пожеж в екосистемі.

Враховуючи запровадження карантинних заходів, частина населення проводить багато часу на свіжому повітрі – в парках, скверах, лісових насадженнях; проводять благоустрій приватних ділянок – спалюють сміття та суху траву тощо.

Шановна громадо! Оноківська сільська рада просить ВАС:

1. НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ ТРАВУ! Це завдає величезної шкоди довкіллю, життю та здоров’ю людей. Під час спалювання листя та сухої трави у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які негативно впливають на імунітет людини.
  2. НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ НАГЛЯДУ ВОГОНЬ! Навіть контрольований вогонь може призвести до масштабної пожежі, яка загрожує знищенню житлових будинків та життю людей.
  3. В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ЗАГОРЯННЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ 101!

І пам’ятайте – пожежу легше попередити, ніж загасити!!!

Разом з тим повідомляємо, що порушення правил пожежної безпеки тягне за собою як адміністративну так і кримінальну відповідальність (статті 77-1, 82, 152 КУпАП, ст. 270 ККУ).

Виконком Оноківської сільської ради