Щодо перспективи створення велодоріжки

Дата: 30.03.2021 11:53

Сьогодні 30 березня відбулася виїзна робоча нарада на чолі з головою сільської ради Марією Юріівною. Працівники сільської ради разом з депутатами оглянули територію біля каналу, яка потребує розчистки та в перспективі буде використана для облаштування майбутньої велодоріжки . Прийнято рішення провести прибирання в п’ятницю та суботу, а також готується відповідне звернення до басейнового управління водних ресурсів Тиса, на балансі якого перебуває даний канал.