Відкриття ЦНАПу

Дата: 08.04.2021 21:06

В Оноківській територіальній громаді  в с. Кам’яниця  відкрили ЦНАП, територіальний підрозділ в с.Оноківці та віддалене робоче місце адміністратора в с. Невицьке  Центру надання адміністративних послуг Оноківської сільської ради. На урочисте відкриття, що відбулось 08 квітня 2021 року в с. Кам’яниця , привітати мешканців громади приїхав експерт з питань децентралізаці влади  - Іван Дем’янчук .

Вітання з нагоди відкриття Центру  висловила і голова Оноківської територіальної громади Марія Коваль-Мазюта.  Учасники урочистого заходу оглянули оновлене приміщення та ознайомились із можливостями ЦНАПу, модернізованого за підтримки Програми « U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.
Завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою» Оноківська громада отримала сучасні меблі, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення . Центр облаштований зручностями для всіх категорій населення, пристосований для потреб матерів з дітьми, осіб з особливими потребами , а також має ігрову дитячу зону.
Як зазначила керівник ЦНАПу Олександра Бабинець, в Оноківській громаді  надаватимуть близько 203 видів адміністративних послуг, з часом тут планують суттєво розширити їх перелік. Громада співпрацює із Пенсійним фондом, Центром зайнятості, Держгеокадастром, відділом містобудування та архітектури Ужгородської РДА, також надаватимуться послуги дозвільного характеру, державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців , реєстрація нерухомості,  мещканці зможуть отримати різноманітні довідки, витяги, консультації.

Тож відтепер належні адміністративні послуги для населення за сучасними стандартами надаватимуться в Оноківській територіальній громаді за адресами:

Центр надання адміністративних послуг:

89411, Закарпатська обл., Ужгородський  р-н,с. Кам’яниця, вул. Ужанська, буд. 105;

Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг:
89412, Закарпатська обл., Ужгородський  р-н, с. Оноківці, вул. Головна, буд. 59

Віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг:
89411, Закарпатська обл., Ужгородський  р-н, с.Невицьке, вул. Садова, буд. 128

Оноківська територіальна громада висловлює щиру вдячність партнерам міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» за підтримку ідей та можливостей розвитку громад і за практичну допомогу на етапі їх реалізації.