Щодо реєстрації пасік!

Дата: 23.04.2021 09:22

Інформуємо!

Оноківська сільська рада інформує, що відповідно до порядку «Реєстрація пасік», затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук № 184/82 від 20.09.2009 року, при створенні пасіки  необхідно звернутися із заявою до сільської ради для проведення її реєстрації.

Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

Разом з тим інформуємо, що на підставі статті 13 ЗУ «Про бджільництво», з метою обліку пасік та здійснення лікувально-профілактичних заходів на кожну пасіку видається ветеринарно-санітарний паспорт, для отримання якого необхідно звернутися в районне (міське) управління ветеринарної медицини.

Раді будемо вітати Вас при реєстрації пасік, оскільки бджільництво – галузь сільського господарства, яка знаходить широке застосування, зокрема для здоров’я людини, що є основною цінністю людського життя.

Виконком Оноківської сільської ради