Змагання за кубок Оноківської ТГ присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Дата: 29.05.2021 19:54

28-29 травня 2021 року проходили спортивні змагання серед дитячих команд з футболу, волейболу та настільного тенісу. В них взяли участь команди Оноківської громади, Ужгорода, Перечина та Великого Березного.

Зокрема, на спортивних майданчиках с. Невицьке змагались за перемогу команди з футболу та волейболу, в КМК «Вілет» с. Кам’яниця проходила індивідуальна першість з настільного тенісу.
У гострій боротьбі за перемогу, серед футбольних команд, перше місце здобули гравці команди СДЮСШОР м. Ужгород, другою була команда Ungvar та третє місце посіла команда Зінедін-2012.
У змаганнях з волейболу перемогла команда ВК Невицьке-2, другими були спортсмени з Перечина, третіми команда - «Чемпіон».
Також були визначені кращі гравці серед футбольних команд: кращим воротарем визнано Максима Гавроша; кращим захисником - Влада Шимона; кращим нападником - Качур Назара; кращим бомбардиром турніру став Кулик Константин. Серед волейбольних команд кращими гравцями визнано: Крайніковець Ростислава, Дуркот Антона, Гакаву Лілю, Бертич Крістіну.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а також всі учасники та маленькі уболівальники отримали смачні сюрпризи від організаторів.