Щодо виїзного прийому громадян спеціалістом Головного управління Пенсійного фонду України

Дата: 27.05.2021 13:07

Шановні мешканці Оноківської громади!

Повідомляємо, що 07 червня 2021 року з 09:00 год. до 14:00 год. в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Оноківської сільської ради, за адресою: с. Оноківці, вул. Головна, 59 відбудеться виїзний прийом громадян, за участю спеціаліста Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Відвідувачі зможуть отримати необхідну консультацію з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії, замовлення та видача довідок, пенсійних посвідчень. При собі мати оригінали відповідних документів (паспорт, код, тощо).

Також банківським представником буде проводитись консультування, щодо оформлення банківської пенсійної картки.