Відбулась робоча зустріч «влада-громада-бізнес»

Дата: 12.06.2021 12:47

В четвер 10 червня відбулась робоча зустріч «влада-громада-бізнес» голови Оноківської сільської ради Марії Коваль-Мазюти з підприємцями громади щодо обговорення заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021 - 2023 роки, проектів рішень про встановлення місцевих податків та зборів та інших актуальних питань для підприємців громади.

Голова сільської ради проінформувала підприємців, що сьогоднішня робоча зустріч «влада-громада-бізнес» націлена на те, щоб обговорити окремі проекти рішень, які будуть розглянуті на чергових засіданнях сесії. Всі проекти рішень опубліковані на веб-сайті сільської ради для обговорення та внесення пропозицій.

-:’’Ми відкриті до діалогу сьогодні і в майбутньому, головне щоб наша співпраці була направлена на розвиток нашої громади’’- сказала Марія Коваль-Мазюта і запросила підприємців до активного обговорення.