Туризм на природоохоронних територіях

Дата: 29.06.2021 12:46

В рамках реалізації Програми розвитку туризму відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму разом з структурними підрозділами Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ» планово реалізовують створення Концепція розвитку мережі туристичних шляхів Оноківської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Підвищення туристичної привабливості Оноківської сільської територіальної громади», що забезпечить ефективне використання туристично-рекреаційних ресурсів Оноківської територіальної громади.

Дана Концепція забезпечує розвиток сталого туризму у широкому контексті на природних і сільських територіях, які не перевантажують природне середовище, пропагують екопросвітництво та здоровий спосіб життя.

На даному етапі співпраці здійснюється аудит туристично-рекреаційних ресурсів, опис та картування туристично-рекреаційних ресурсів та створення план-схеми пілотних туристичних шляхів.