Інформація для учасників АТО/ООС щодо можливості проходження професійного навчання

Дата: 30.06.2021 13:43

Відділ соціального захисту Оноківської сільської ради інформує, що в рамках реалізації напрямку «Соціальна та професійна адаптація бюджетної програми КПКВ 1501040», учасники АТО/ООС мають можливість проходження профнавчання на базі державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» за наступними освітніми програмами:

-   штукатур 4 розряду;

• електрозварник ручного зварювання 2 розряду;
  • електрозварник ручного зварювання 3 розряду;
  • слюсар із складання мет.конструкцій 2 розряду;
  • слюсар із складання мет.конструкцій 3 розряду;
  • столяр 23 розряду;
  • столяр 4 розряду;

-  електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж 3 (2-3) розряду.

Учасників АТО/ООС з числа мешканців Оноківської сільської ради (територіальної громади), які виявили бажання проходження вищевказаного навчання просимо до 6 липня 2021 року звернутися до відділу соціального захисту Оноківської сільської ради (за адресою: с. Кам’яниця, вул. Ужанська, 105) або за телефоном 0997429291.