Шановні платники місцевих податків та зборів на території Оноківської сільської ради!

Дата: 06.07.2021 13:19

Повідомляємо Вас, що 06.07.2021 р. на постійних комісіях Оноківської сільської ради будуть розглянуті проекти рішень про встановлення місцевих податків та зборів, які набудуть чинності з 01 січня 2022 року.

Вказані проекти рішень оприлюднені згідно чинного законодавства на офіційному веб-сайті Оноківської сільської ради:

Проекти рішень місцевих податків та зборів

Пропозиції та зауваження надані окремими платниками враховані в проектах рішень.

Одночасно повідомляємо, у випадку наявності у Вас пропозицій та зауважень є можливість їх подати на розгляд постійних комісій сільської ради.