Увага!!!!

Дата: 09.07.2021 23:36

Запрошуємо всіх бажаючих прийти і зробити щеплення у Центрі масової вакцинації населення в Ужгороді!

За вихідні на Закарпатті, в центрі вакцинації проти COVID-19,у суботу і неділю, 10 та 11 липня цього року, буде здійснюватися щеплення населення.
Всі бажаючі отримати щеплення можуть підійти з 9.00 до 17.00 у Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», за адресою: місто Ужгород, Студентська набережна,8.
У Центрі вакцинації для щеплення зараз використовують вакцину CoronaVac, рекомендованою ВООЗ для екстреного використання. Після отримання двох доз можна буде отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
Із собою необхідно мати документ, що підтверджує особу (паспорт, ідентифікаційний код), маску і бути здоровим. Обов’язково не забувати дотримуватись дистанції.
Вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і всіх охочих, яким ще не надійшло запрошення. Отримати щеплення зможуть ті, хто зареєстрований в електронній черзі на порталі «Дія» чи у сімейного лікаря, та інші закарпатці.