Шановні жителі с. Оноківці

Дата: 08.07.2021 13:25

Для впорядкування та систематизації даних по обліку води, та/або вивезенню сміття – наполегливо рекомендуємо звернутися до працівників, новоствореного у березні 2021 року, КП «Добробут» за адресою с.Оноківці, вул.Кільцева 15 (територія амбулаторного комплексу). Просимо мати при собі дані засобів обліку (лічильника), бажано квитанції про проведені останні оплати за вивіз сміття та водопостачання.

Також, доводимо до вашого відома, що виникла необхідність переоформлення договорів за надані послуги. Тому запрошуємо усіх, хто ще цього не зробив, для підписання договору на водопостачання та/або вивіз сміття (лише окремі мікрорайони, з якими не має можливість укласти договір ТОВ «АВЕ»).

Приносимо вибачення за незручності

Дирекція КП «Добробут»