Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні, 16 липня, в румунському місті Сату-Маре відбулася стартова конференція проєкту “Smar.T.ourism”.

Дата: 16.07.2021 16:41
Кількість переглядів: 357

 У заході взяли участь українські та румунські партнери проєкту, зокрема, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, начальниця департаменту туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра, директор АРР «Закарпаття» Михайло Данканич та менеджерка проєкту Альона Онда, начальниця відділу територіального розвитку інвестицій та туризму Оноківської сільської ради Лілія Москалюк, історики Volodymyr Moizhes та Iurii Slavik, фахівець з технології доповненої реальності Yura Hotra, голова ради повіту Сату-Маре Патакі Чаба (Pataki Csaba), директорка Торгово-промислової та сільськогосподарської палати Сату-Маре Даніела Куліч (Daniela Culic), проєктна менеджерка Ніколета Лашан (Lasan Nicoleta). Учасники поділилися планами на наступні 2 роки реалізації проєкту, розповіли про замки, які будуть включені у маршрут, та технологічні родзинки, що використовуватимуться для залучення туристів.

 Проєкт “Smar.T.ourism - Тематичний замковий маршрут” має на меті популяризувати транскордонний туризм, шляхом залучення історичних пам‘яток та розроблення тематичного маршруту із доповненою реальністю . Проєктом передбачена розробка мобільного застосунку для цього маршруту з п’ятьма замками Закарпаття (Невицький, Середнянський, Виноградівський, Королевський, Хустський).

Пряму трансляцію з конференції можна подивитися тут:

????https://bit.ly/3wKcKhF

????https://bit.ly/3kq4Hnv

Проєкт HUSKROUA/1901/3.1/0020 «Тематичний замковий маршрут» реалізується в межах програми Hungary Slovakia Romania Ukraine Cross Border Cooperation 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу.

????????????????????????????????????????


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора