21 липня 2021 року в Оноківській сільській раді відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 22.07.2021 17:12

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини було розглянуто два питання порядку денного:

- Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування/власності яким має дитина/діти.

- Про надання висновку щодо позбавлення батьківських прав щодо малолітньої дитини.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання, комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.