Відпочиваємо в «Малятку»

Дата: 27.07.2021 11:57

Завдяки договору, підписаному між головою Оноківської сільської ради Марією Коваль–Мазюта та керівництвом Закарпатського обласного дитячого санаторію «Малятко»   про співробітництво, діти Оноківської громади мають змогу безкоштовно відпочивати та оздоровлюватись на базі даного закладу.

Дитячий санаторій «Малятко» протягом травня – липня  прийняв на оздоровлення дітей із закладів освіти Оноківської сільської ради. Майже 100% учнів початкових класів, учні 5 класів та понад 50 вихованців дошкільних закладів Оноківської сільської ради відпочило та оздоровилось цього літа в унікальному закладі України. Від перебування в якому, дітей переповнюють позитивні емоції, незабутні враження. Вони мають можливість спілкуватися, заводити нові знайомства, розважатися та при цьому  зміцнювати власне здоров’я. Частину дня займають різні медичні процедури: дітям роблять масажі, фізіопроцедури, ЛФК та інше. А правильне підібране, збалансоване харчування є запорукою міцного здоров’я дітей.