Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Участь у першій конференції в рамках реалізації проєкту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади»

Дата: 30.07.2021 20:45
Кількість переглядів: 268

27 – 28 липня на базі Менської публічної бібліотеки (м. Мена, Чернігівська область) відбулася перша конференція в рамках проведення циклу конференцій та круглих столів «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади», що реалізується спільно Міністерством культури та інформаційної політики України (МКІП) та Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).

   Метою  конференції було напрацювання основних засад Концепції багатофункціональних центрів культурних послуг та міжрегіональний обмін досвідом для зміцнення культурного співробітництва між територіальними громадами – учасницями проєкту «Центр культурних послуг як інструмент згуртованості громади.

Оноківська територіальна громада є одною  із 7 громад-учасниць даного проєкту. Представляли  громаду працівники Центру культури, молоді та спорту  Оноківської сільської ради - Світлана Когут та Богдана Ревта.

В ході проведення конференції було обговорено основні проблеми та виклики, які можуть очікувати громади в процесі реалізації проєкту, напрацьовано основні завдання та місію майбутніх Центрів культурних послуг в громадах, ознайомилися із результатами соціологічного дослідження щодо  виявлення попиту на соціокультурні послуги в громадах та опрацьовано багато інших ключових завдань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора