Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Працівники закладів освіти проходять медичні огляди

Дата: 18.08.2021 16:40
Кількість переглядів: 364

Незабаром початок нового навчального року… заклади освіти вже майже готові прийняти вихованців, учнів, педагогів у чисті, затишні приміщення. Всі готуються до першого дзвоника. От і сьогодні працівники закладів освіти Оноківської сільської ради стали на один крок ближче до трудових буднів.

Піклуючись про стан здоров’я всіх учасників освітнього процесу та керуючись Кодексом законів про працю України та «Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій», затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.05.2007 року № 246  Оноківська сільська рада уклала договір на проведення профілактичних медичних оглядів працівників сфери освіти з  ТОВ «Профмедцентр «Закарпаття». Більше 150 працівників закладів освіти громади мають можливість  безкоштовно проходити медичні  огляди.

Цим сьогодні скористався колектив Кам’яницького опорного закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, який сьогодні в повному складі (53 працівники) дружно пройшов медогляд і за його результатами всі працівники отримають дозвіл приступити до роботи. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора